Christel Karits • 13. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Vihmavari jätke koju

Kontserdi produtsent, BDG esindaja Ilja Judeikin ütles, et eelkõige peaks Rihanna meeldima publikule, kes läinud aasta lõpus Enrique Iglesiast vaatamas-kuulamas käis. "Kontsert on soe, positiivne ja värviline ning sobib väga hästi kevade algusesse," arvas ta.

Kes soovib, võib eelnevalt toimuvaga tutvuda YouTube'i vahendusel, kus peaks lauljanna viimane kontsertsalvestus üleval olema.

Rihanna uus plaat "Good Girl Gone Bad" ilmus läinud aastal. Tema karjääri kolmanda stuudioalbumi kallal töötasid ka kuulus produtsent Timbaland ja laulja Justin Timberlake.

"Uus materjal on omamoodi peegeldus minust, kelleks ma olen saanud ja mida oma karjääris saavutanud olen. Album demonstreerib suurepäraselt endise Rihanna erinevusi praegusest," on lauljanna öelnud. Ta tunnistab, et soovib saada oma muusikastiili parimaks - omamoodi tumedanahaliseks Madonnaks.

Tallinna saabub Rihanna 80 inimesest koosneva meeskonnaga. Kogu sõu jaoks vajalik valgus-, heli- ja videotehnika jõuab Eestisse viiel suurel veokil. Teenindav ja tehniline personal, korraldajad ja staari saatebänd tulevad nelja bussiga.

Kontserdi ajaks püstitatakse kahele poole lava videoekraanid, millele edastatakse pilt saalis olevatest kaameratest. Koos Rihannaga on Saku Suurhalli laval neljaliikmeline saatebänd, kaks taustalauljat ja neli tantsijat.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt