Reformierakond võitleb teeaukudega

Mariliis Pinn 25. märts 2008, 08:22

Täna alustas Reformierakond kampaaniat
Tallinna auklike ja sõidukõlbmatute teede kaardistamiseks.

Kampaania raames kutsutakse leheküljel www.reform.ee/teedkorda tallinlasi üles teatama auklikest teedest ning saatma neist fotosid, teatas erakond.

Kampaania üleskutses seisab, et Tallinna linnavolikogu otsustas vähendada teede remondiks ja rekonstrueerimiseks ettenähtud vahendeid eelmise aastaga võrreldes 22,3% ehk 148 miljoni krooni võrra. Samas suurendab linn maamaksu 2,5 korda ja võtab sel aastal 500 miljonit krooni laenu jooksvate kulutuste katteks, näiteks suurendatakse 133% võrra propagandaeelarvet.

Reformierakondlase Taavi Rõivase sõnul on aeg küps linnaelanike sekkumiseks. „Auklikest teedest on kasu ainult remonditöökodadele. Keskerakondlik linnavalitsus tegeleb aga oma tegematajätmistelt tähelepanu kõrvale juhtimiseks asendustegevusega, nagu erakondade meelevaldne paaripanemine või jutt üha uutest piirangutest,” märkis Rõivas.

Rõivas toonitas, et sarnast teede korra kaardistamist pole kunagi varem tehtud ning see peaks aitama juhtida linnajuhtide tähelepanu tallinlaste igapäevastele autolõhkumistele. „Me ei peaks olema harjunud auklike teedega.”

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. March 2008, 08:22
Otsi:

Ava täpsem otsing