Uus ajakiri keskendub härrasmeeste hingeelule

Hille Tressum 25. märts 2008, 12:05

Märtsis näeb ilmavalgust uus meesteajakiri
LOMM, mille eesmärk on tunnustada Eesti härrasmeest.

Ajakirja tegevjuhi Koidu Boza sõnul ajakirjast seksi ja suhete rubriike ei leia, kuna LOMM on suunatud eelkõige härrasmeeste hingeelule.

Kui palju uude ajakirja investeeritud on, Boza avaldada ei soovinud, kuid sõnas, et ajakirjale on kulutatud palju tunde ja vaeva. Siiski tõdes tegevjuht, et summa, mis ajakirja loomisesse investeeritud sai, ei ületa miljonit krooni.

Boza sõnul mahub üks asjalik meesteajakiri Eesti ajakirjandusturule kenasti ära, sest erineb teistest seni pakutud meesteajakirjadest. Uus ajakiri kuulub ettevõttele Meedia 4U, mis omakorda kuulub ärimees Aivo Andressonile.

"Oleme tahtnud eristuda seni turulolevatest ajakirjadest. Uus ajakiri on suunatud eelkõige Eesti härrasmehele ning eesmärk on tunnustada Eesti meest. Seni pole turul sellist ajakirja olnud. Mõeldud on ikka alati eelkõige naistele,“ sõnas Boza.

„Kui oma samanimelises portaalis pakume me meestele laiemaid teemasid ja seksi ning suhete rubriike, siis ajakirjast selliseid teemasid ei leia. Oleme rohkem keskendunud meeste hingeelule,“ sõnas tegevjuht, ning lisas, et ka reklaami leiab ajakirjast vähe.

Ajakirja nimi on inspireeritud prantsuskeelsest sõnast L´Homme, mis tähendab tõlkes meest. „Nimi LOMM on inspireeritud prantsuse keelest. Teatavasti oli aadlike peredes esmane keel prantsuse keel, sealt see idee tuligi. Käänasime seda sõna eestipärasemaks ning tulemuseks saime põneva ja köitva nime, mis kindlasti ostma kutsub,“ pajatas tegevjuht ajakirja nime sünni kohta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. April 2008, 09:48
Otsi:

Ava täpsem otsing