ERGO pakub mootorratta kaskokindlustust

ÄP 28. märts 2008, 00:00

Aprillist pakub ERGO Kindlustus mootorratastele kaskokindlustust, andes mootorrattaomanikele võimaluse maandada liikluses tekkivaid riske ning laiendades senist turul olevat kaskovalikut.

ERGO kindlustusdirektori Andres Konsapi sõnul suureneb vajadus mootorratta kaskokindlustuse järele iga aastaga, sest kasvab uuemate rataste hulk teedel.

Kui 2005. aastal registreeriti 300 alla kahe aasta vanust ratast, siis 2007. aastal on see arv kasvanud üle 6 korra, ületades 2000 mootorratta piiri.

Samuti on jõudsalt kasvanud kuni 5 aasta vanuste mootorrataste arv.

Kui aastal 2005 registreeriti ARKis 711 3-5aastast mootorratast, siis 2007. aastal juba 80% enam.

Liiklusõnnetuste statistika kohaselt sageneb samas ka avariidesse sattumine. Nii näiteks oli möödunud aastal 155 inimkannatanuga liiklusõnnetust, mis on viiendiku võrra enam kui 2006. aastal.

"Seni on mootorratturi põhjustatud õnnetustes hüvitatud inimeste ravikulud ja teise osapoole sõidukile tekitatud kahjud. Ratta purunemise ja remontimise kulud on pidanud mootorrattaomanik sageli ise kandma. Motokaskot välja töötades on ERGO lähtunud sellest, et võimalikult paljud uuemate mootorrataste omanikud saaksid vajadusel oma sõiduriske maandada," rääkis Konsap.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:26

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing