ÄP fototoimetus • 31. märts 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Sisustus internetis

www.sisustus.ee

Sisustus.ee on põhjalik internetiportaal, kust leiab kõikvõimalikku sisustusinfot. Lehekülg hõlmab üle 200 sisustuspoe ja üle 14 000 toote. Tegemist ei ole on-line-mööblikaubamajaga.

Sisustus.ee on portaal, mis ühendab sisustustoodete pakkujad ühte kohta, lehekülastaja saab välja vaadata tooted, mis meeldivad, ja tutvuda nende pakkujatega ilma poode mööda kondamata.

Tooted on portaalis jagatud kolme kategooriasse: ehitus, sisustus ja aed. Aiaosakonnast leiab kõik aiaga seonduva, ehituse alt ehitusmaterjalid ja sisustuse alt peale sisustuse ka kodumasinad, eritellimuskaubad, bürootooted, butiigitooted ja kunstiesemeid.

Selles portaalis saab küsida tasuta nõu sisekujundajalt, tasuta on ka ruumiplaneerimistarkvara, inspiratsioonigalerii ja sisutusprojektide loomine.

www.sisustusweb.ee

Sellelt leheküljelt leiab külastaja andmed sisekujundusfirmade ja disainerite kohta.

Kokku on kogutud ka mööblitootjate ja -kaupluste andmed. Lihtsa menüü abil saab kerge vaevaga leida puhastusteenuste, viimistlusmaterjalide, aknakatete, akende-uste-vaheseinte, valgustite ja veel paljude toodete-teenuste pakkujad.

Tegevusalade ja kaupade loetelu on lai ja otsitavate toodete-teenuste pakkujate andmeid palju, nii et valikuvõimalusi on.

Lisaks saab portaalis lugeda erinevates väljaannetes ilmunud sisustusartikleid, küsida spetsialistinõu foorumis.

www.moobel24.ee

Moobel24.ee ühendab Eesti mööblipakkujaid. Mööbel on jagatud kategooriatesse, kust on lihtne vajalikku üles leida.

Meeldima hakanud toote juures leiab viite kauba müüjale. Nii ei pea sobivat diivanit otsides poode läbi käima, vaid saab rahulikult kodus olles sobivaima välja valida ja siis juba õigesse poodi kauba järele sõita.

Pakkujate valik ei ole veel kuigi suur, ent nimekiri täieneb. Peale uue mööbli leiab portaalist ka kasutatud mööbli müügikuulutusi.

Detailne otsingusüsteem võimaldab leida sobiva mööblieseme suuruse ja hinna järgi Harju-, Tartu-, Võru-, Pärnu- või Viljandimaal.

Kasutatud mööbli pakkumisi pole küll palju, ent hea õnne korral võib leida just selle, mida vaja.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt