Supermodell Carmen Kass võidakse sunniviisil kohtusse tuua

Mariliis Pinn 03. aprill 2008, 07:58

Supermodell Carmen Kass ei ilmunud eile
Jürgen Järviku kohtuprotsessile tunnistusi andma, kuna ta on välismaal.

Omal ajal ka supermodell Carmen Kassiga kinnisvaraäri ajanud Jürgen Järvikut ja ta kaaslasi Margus Siilot, Marko Kalevit ning Jaan Volti süüdistatakse rohkem kui 7 000 000 krooni suuruse kahjumi tekitamises Arvo Klaasi firmale Revalhaus Kinnisvara, kirjutas SL Õhtuleht.

Järvik olevat firmast raha ja vara välja kantinud ja ametiseisundit kuritarvitanud, ühes episoodis seisab, et Järvik sõlmis Verpo Ehitusega (juht on Margus Siilo) fiktiivseid lepinguid ehitustööde tegemiseks Viimsis Pärnamäe külas asuval kinnistul, kus väidetavalt on ärihuvid ka Carmen Kassil, Järvik tasus tööde eest 2,6 miljonit krooni, ehkki töid ei tehtud.

Tänavu 22. veebruaril pidi kohtus tunnistusi andma Carmen Kass, kes kohale ei ilmunud, samal päeval promos ta Viru Keskuses Max Factori tooteid, ka eile ilmunud Kass kohtuprotsessile, põhjendades puudumist sellega, et on välismaal. Eilsel istungil teatas prokurör Andrei Voronin kohtunik Janika Kallinile, et Kass saadakse tunnistama septembris ja Kallini sõnul võidakse rakendada tunnistaja sundtoomist, kui ta väldib kohtusse tulemist, järgmine kohtuistung on 3. juulil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. April 2008, 11:04
Otsi:

Ava täpsem otsing