ÄP fototoimetus • 3. aprill 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Autouudised

Eestis Subaru esindusõiguse saanud AS Autospirit avab tänasest Tallinnas uue Subaru salongi, kus on suur rõhk professionaalsel järelteenindusel.

Autospirit ASi juhatuse esimees Marko Viirand peab uue esinduse lisandumist Eestisse automüügiturul positiivseks märgiks.

"Igal aastal lisandub meie teedele märkimisväärne arv uusi Subaruid, kuid vähe pööratakse tähelepanu mugavale ning kvaliteetsele järelteenindusele," ütles Viirand. "Meie esinduse lisandumisega garanteerime olemasolevatele Subaru omanikele lühikesed ooteajad hoolduse poolel ja uutele klientidele parima võimaliku toe uue Subaru soetamisel."

Autospiriti Subaru Tallinna salong asub Ehitajate tee 122. Müügisaalis saab näha kõige uuemat versiooni menukast WRX STI mudelist ja kõiki teisi Subaru sõidukeid.

Esindussalong on avamisnädalal lahti esmaspäevast reedeni 8-19 ja laupäeval ning pühapäeval 10-15. Edaspidi on uus Subaru keskus avatud esmaspäevast reedeni 8-19 ja laupäeval 10-15.

Eesti esimese Alfa Romeode müügikeskuse nimeks on Pilot Motors ja see avas oma uksed Järveotsa tee 54.

Keskus tegeleb nii elegantse Itaalia margi müügi, hoolduse kui ka remondiga. Pilot Motorsi juhatajaks sai Janne Kendla, kelle sõnul on auto ise väga eriline ja sestap on ka nende kliendid väga erilised.

See oligi põhjuseks, miks lõpuks oma esindus avati, kust kõiki selle margi kliendid saaksid infot, konsultatsiooni või abi kõige kohta, mis puudutab nende ilusat autot.

Pilot Motors OÜ on Alfa Romeo ametlik edasimüüja, kuid maaletoojaks on Eestis endiselt Itaalia Auto AS.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt