8. aprill 2008 • 3 min
Jaga lugu:

Ilumaailmast tasub võtta kõik!

Praegu pakutavad teenused võimaldavad paljudel naistel olla üle oma ilumuredest ning julgelt kasutab neid ka Heili. Koolipõlvest meenub talle, millise kadedusega ta vaatas oma pinginaabri loomulikult kauneid küüsi, tema enda küüned olid aga lõhenevad ja nõrgad, mistõttu tüdruk püüdis oma käsi varjata. Sellepärast ei kõhelnud Heili hetkegi, kui Eestis tekkis kangasküünte panemise võimalus - need on tal juba 1997. aastast, mil see oli veel väga uus ja haruldane.

Kuna Heili tegeles sel ajal aktiivselt võistlustantsuga, siis tegid kunstküüned teda topeltrõõmsaks, kuna võistlustantsus on käe ilu ja sõrme pikkus väga olulised. Praeguseks on Heili kangasküüned asendunud geeliga, mida ta kannab oma küüntele nende tugevdamiseks.

Kuna Heili on üles kasvanud tantsumaailmas, mis nõudis enese eksponeerimist, siis julgeb ta oma välimusele rohkem rõhku panna kui ehk mõni teine naine seda iga päev teeb. Näiteks kannab ta silmade rõhutamiseks kunstripsmeid.

Tänu juba nooruspõlve ulatuvale meikimiskogemusele ja -koolitustele ei valmista hommikuti meigi tegemine Heilile erilisi probleeme. "Sellist asja ei tule ette, et pean meigi maha võtma ja uuesti tegema." Nii-öelda miinimummeik tööpäevaks tähendab Heili jaoks aluskreemi, jumestuskreemi, päikesepuudrit põskedele, silmatriipu tumeda pliiatsiga, ripsmetušši ning huulepliiatsit või heledavärvilist huuleläiget. Aega kulub selleks umbes 10 minutit.

Ka praegu täiendab Heili ennast pidevalt meiginõuannetega. Kuus korra käib ta Make-Up Store'i individuaalsel meigikoolitusel, kus jumestusele lisaks jagatakse ka personaalseid nõuandeid ning soovitatakse tooteid. Suur osa Heili kosmeetikast ongi Make-Up Store'i oma.

Omaette tegelemist nõuavad ka Heili pikad ja paksud juuksed. Kuna ta loomulik juus on tugevalt lokkis ja sageli ta sellist soengut endale ei taha, siis peseb ta juukseid alati hommikuti. See võimaldab neid kohe sirgemaks föönitada. Tavapäraselt tunneb ta ennast kõige mugavamalt just lahtiste juustega ning erinevaid soenguid teha ei oska ega armasta.

Jume loomiseks käib Heili pihustipäe-vituses. Eriti rahul on ta aga üsna hiljuti turule tulnud St Tropez' pihustipäevitus-süsteemiga, mida laseb peale kanda Katrin Kruusma stuudios. "Võrreldes mõne teise pihustipäevitusega, mis võis nahalt kuludes jääda kergelt laiguliseks, kulub see päevitus väga ühtlaselt nagu loomulik päevituski," kiidab ta. Seda protseduuri teeb Heili umbes kord kuus - peamiselt vahetult enne mõnda suuremat üritust.

Pihustipäevitust eelistab solaariumis käimisele Heili lisaks tervislikkusele ka sellepärast, et jumekaks saab ruttu. "Ma olen selline inimene, et tahan tulemust saada kohe ja praegu," räägib ta. Kuigi ka soojade solaariumilampide all vedelemine on mõnus lõõgastus, ei ole Heilil piisavalt püsivust, et planeerida soovitud tulemuse saamiseks mitmeid solaariumiseansse.

Väga tähtsaks peab Heili jalgade korrashoidu, kuna igapäevatöö kõrval annab ta ka tantsutunde ja nii saavad need suure koormuse. Seepärast kuulub regulaarsete protseduuride hulka kindlasti pediküür, depillatsioon ning jalgade niisutamine. Vähemalt korra aastas külastab Heili hambaarsti, kuna kaunis naeratus ja korras hambad on üks esimesi asju, mida inimesega suheldes märgatakse.

Foto: Indrek Susi

Autor: Liina Raudik

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt