ÄP fototoimetus • 8. aprill 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Uudised

Restoran Clazzi kõrval avati uus dOässikoht Club Clazz. Koostöös Jazzkaarega on aprillis tulekul hulk häid kontserte ja Jazzkaare International Jami sessioone. Clazzis ei kammitse kuulsaid muusikuid etteantud programm, einestades ja mõnusat äraolemist nautides on spontaansed ülesastumised asjade loomulik käik.

Club Clazzi koostööpartner on ka Pimedate Ööde Filmifestival. Seal hakkab tegutsema PÖFFi filmiklubi.

Klubi avamise auks on restorani poolel valminud täiesti uus menüü, mis sisaldab muu hulgas uusi värskeid salateid ja hõrgutavaid magustoite.

Tallinna kesklinnas Vene Teatri all avas uksed uus vene restoran Subboteja. Restorani maskotina tervitab sisenejaid populaarse samanimelise telesaate juhi Aleksandr Zukermani kuju. Hinnad on Tallinna kesklinna taset arvestades pigem mõõdukad.

Uus restoran on seni Tartu ja Pärnuga piirdunud toitlustusärinaise Olga Aasavi katse pealinna vallutada. Talle kuuluvad Tartu Atlantis ja Pärnu Rannahoone.

Pirita Top Spa Hotellis avas uksed uus spordimeditsiinikeskus Vomax. Tartus aasta tagasi alustanud Vomax on Eesti esimene erakapitalil põhinev spordimeditsiinikeskus, mis nüüd asjade loomuliku käiguna ka pealinna laienes. Enese kontrollimise võimalusi pakutakse nii tippsportlastele kui ka harrastajatele.

Juhataja Tõnis Saag soovitabki oma tervist kontrollima tulla eelkõige spordiga mittetegelejatel, kelle tööga kaasneb rohkelt stressi ja liikumiseks jääb vähe aega.

Restoran Gianni kõrval Tallinnas asuv Fashion CafÉ uuendas oma interjööri. Nii kohvik kui ka restoran kuuluvad Eesti üheks rikkamaks ärimeheks peetava Maksim Liksutovi abikaasale Tatjana Liksutovale. Endine modell Tatjana tegi oma kohviku kujunduse ise, mööbel on firmalt Studio 79 ja kardinad Disain Digestolt.

Uues spordiklubis Arigato saab nüüd nautida ka kauaoodatud yasuragi mõnusid. Eestlase jaoks on yasuragit kõige lihtsam selgitada ehk kui jaapanipärast sauna või spaad. Yasuragi peamine osa on kuumaveebassein onsen. Vulkaanilises Jaapanis endas on tuhandeid looduslikke kuumaveeallikaid, Arigato oma on küll kunstlik, aga mõnus sellegipoolest. Onsen pole mingi ujumisbassein, vesi on nii kuum, et enne sisse minekut tuleks end kuuma veega aegamööda üle valades oma keha sellega harjutada. Sukelduda pole onsenis lubatud. Soovitatav on onsenis olla mitte palju üle ühe minuti.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt