Kadrin Karner • 9. aprill 2008
Jaga lugu:

Copterline loodab aastaga usalduse võita

"Muljed on vägevad, suts ja valmis," ütles esimeselt kopterilennult maha astunud saabunud reisija. "Tahtsin tegelikult Lindaline'iga tulla, aga see ei sõida ju, tuuline." Küsimuse peale, kas oli ka turvaline tunne, kehitas ta õlgu: "Nagu kopteriga ikka."

Asjaosalised ja lennult saabunud reisijad olid uue helikopteri suhtes optimistlikud, Copterline Estonia OÜ tegevjuhi Tõnis Lepa sõnul on sel aastal oluline usaldus saavutada. "Inimeste usalduse saab võita ainult lennates ja tõestades, et me oleme olemas," ütles Lepp.

"Ootame sellist käivet, et me saaksime esimese aasta enam-vähem nulli, siis me oleme saanud selle reisijate mahu tagasi või siis väikeses miinuseski tegelikult olles. Lihtsalt, tahame usaldust praegu saada," kordas Lepp veel kord.

Investeerimispankur Joakim Helenius peab Copterline'i pakutud võimalust suurepäraseks. "Käin Eestis kaks-kolm korda nädalas," rääkis Helenius. "Lennukiga lendamiseks jaoks tuleb minna lennujaama, oodata seal tund aega, seega võtab üks kokkusaamine minult vähemalt pool päeva, aga helikopteriga kulub sellele umbes poolteist tundi."

Jaga lugu:
Hetkel kuum