Enn Tosso • 14. aprill 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Eraisikud on ühiselt hindu langetamas

Kinnisvarafirma LVM juhatuse liige Ingmar Saksing ütles aripaev.ee-le, et allahindlusega tuli kaasa ligi kolmandik nende eraisikutest klientidest. Ta loodab kampaania lõpuks osalejate arvuks 150 inimest. Saksingu sõnul on kampaania eesmärk, et hind langeks kliendi jaoks kohe ja oluliselt, sest tasapisi hinna langetamisest pole kasu.

Tema hinnangul pole seni veel sarnast eraisikute hinnalanguste kampaaniat olnud, mastaapseid allahindlusi on tehtud vaid arendusprojektidel.

LVM Kinnisvara pressiteate kohaselt on alates eilsest klientidel võimalik kahe nädala jooksul tutvuda LVM Kinnisvara pakutavate kinnisvaraobjektidega, millel on messil "Pärnu kodu ja aed 2008" minimaalsed hinnad.

Keskmine messisoodustuse suurus on 250 000 krooni. Samas ei ole pakkumiste ja soodustuste arv lõplik, sest messihindadega pakkumisi lisandub iga päev ning need lisatakse kodulehele jooksvalt.

Messikampaania eesmärk on anda ostjatele valida suure hulga sooduspakkumiste seast endale sobiv kinnisvara, kulutamata aega hinnaläbirääkimistele.

LVM Kinnisvaral on praeguse seisuga Pärnus müügis 312 kinnisvaraobjekti.

Pindi Kinnisvara juhatuse liige ning Eesti Kinnisvarafirmade Liidu juht Peep Sooman ütles LVMi allahindluskampaaniat kommenteerides, et kliente tuleks konsulteerida kogu aeg, mitte kampaania korras. Sooman ütles, et nemad teevad klientide hulgas pidevalt teavitustööd sellest ajast saadik, kui kinnisvarahinnad langema hakkasid.

Sooman usub, et kampaania käigus suudetakse tehinguid teha ning firma pälvib tähelepanu, mis on praegusel turul ääretult oluline.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt