Katre Pilvinski • 16. aprill 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Logistikamess lükkus ootamatult edasi

Eesti Expo logistikamessi projektijuht Elys Tsupsman kommenteeris, et mess ei jää ära, vaid lükkub edasi.

Messi korraldajad kirjutasid teates: "Muudatuse põhjuseks on asjaolu, et messi ettevalmistusperiood on osutunud väliseksponentide jaoks liiga lühikeseks ja seetõttu ei pea korraldaja õigeks korralduse kvaliteedis järeleandmisi teha. Logistikamess toimub uue kava kohaselt 13.-14. novembrini Saku Suurhallis."

Eesti Expo teatel jäävad seni sõlmitud kokkulepped kehtima.

Praeguseks end messile kirja pannud ettevõtted pole kindlad, kas nad sügisel kohal on.

Riigiressursside Keskuse turundusjuht Helen Klausi ütles, et päris alguses pidi mess toimuma 8. ja 9. mail ning ette teatamata muudeti messi kodulehel toimumiskuupäevad 9. ja 10. maiks. "Eile (üleeile - toim) õhtul tuli kiri uue kavaga, et mess toimub 13.-14. novembril," sõnas ta.

"Olen korraldajatega mitu korda kohtunud ning üritusega seoses reklaami tellinud, millest enam ära öelda ei saa," rääkis turundusjuht. Klaus märkis, et kui novembriks on korralduslikud puudujäägid kõrvaldatud, siis ettevõte kaalub osalemist.

Ka Smartenisse saadeti messi edasilükkumise teade alles eile. "Messiboks ja selle kujundus oli tehtud lõpuni välja. Osalustasu on samuti tasutud, mis lubati küll tagasi maksta," rääkis Smarten Logisticsi kliendihaldur Anna Matt, lisades, et novembris sõltub messil osalemine uuest saaliplaanist.

Matt märkis, et selline rahvusvaheline mess toimub esimest korda ja seetõttu oleks osaleda huvitav. "Kuid märkasin, et üritusele tehti vähe reklaami," lisas ta.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt