Lõbusalt üllatav Trash.dk

Christel Karits 18. aprill 2008, 00:00

"See on suurepärane segu tänavateatrist ja kontserdist, mille kõik minutid on täis üllatusi, mängulusti ja meelelahutust," avas Eesti kontsertide produtsent Kristi Jagodin.

Trash.dk kasutab instrumentidena igapäevaellu kuuluvaid esemeid nagu prügikastid, põrandaharjad, pudelid, ajalehed, vesi.

Need lihtsad vahendid loovad aluse fantastilisele ja kaasahaaravale muusikale, mis on köitnud publikut hoolimata east, eelistustest ning harjumustest.

"Kuna meestel on suured kogemused ja vilumus luua ning esitada muusikat ebatavalistel objektidel, on ansambli liikmed omandanud ka kõrgtasemel oskused kirjutada ning arranþeerida muusikat spetsiifilistele produktidele ning ebaharilikele kooslustele," lisas produtsent Krista Jagodin.

Nii tellivad mitmedki firmad ansamblilt uue etenduse oma toote reklaamimiseks ebaharilikul moel.

Suure osa Trash.dk tegevusest lisaks kontsert-etendustele moodustavad ka koolikontserdid igas vanuses lastele. Viimase nelja aasta jooksul on ansambel andnud üle 300 koolikontserdi nii Taanis kui ka välismaal.

Trash.dk liikmed Simon Sigfusson, Jesper Mikkelsen ja Thomas Hamilton M¸ller on magistriharidusega professionaalsed löökpillimängijad ning töötavad kas teatrites, sümfooniaorkestrites või ansamblites.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:53

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing