Christel Karits • 17. aprill 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Lõbusalt üllatav Trash.dk

"See on suurepärane segu tänavateatrist ja kontserdist, mille kõik minutid on täis üllatusi, mängulusti ja meelelahutust," avas Eesti kontsertide produtsent Kristi Jagodin.

Trash.dk kasutab instrumentidena igapäevaellu kuuluvaid esemeid nagu prügikastid, põrandaharjad, pudelid, ajalehed, vesi.

Need lihtsad vahendid loovad aluse fantastilisele ja kaasahaaravale muusikale, mis on köitnud publikut hoolimata east, eelistustest ning harjumustest.

"Kuna meestel on suured kogemused ja vilumus luua ning esitada muusikat ebatavalistel objektidel, on ansambli liikmed omandanud ka kõrgtasemel oskused kirjutada ning arranžeerida muusikat spetsiifilistele produktidele ning ebaharilikele kooslustele," lisas produtsent Krista Jagodin.

Nii tellivad mitmedki firmad ansamblilt uue etenduse oma toote reklaamimiseks ebaharilikul moel.

Suure osa Trash.dk tegevusest lisaks kontsert-etendustele moodustavad ka koolikontserdid igas vanuses lastele. Viimase nelja aasta jooksul on ansambel andnud üle 300 koolikontserdi nii Taanis kui ka välismaal.

Trash.dk liikmed Simon Sigfusson, Jesper Mikkelsen ja Thomas Hamilton Møller on magistriharidusega professionaalsed löökpillimängijad ning töötavad kas teatrites, sümfooniaorkestrites või ansamblites.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt