Reaalsuseks saav meeletus Vargamäel

ÄP 18. aprill 2008, 00:00

Kukenoosi viljakuivatis mängitakse "Tõde ja õigus. Teine osa". Ülejäänud kolm lavastust - romaani esimesel ja viiendal köitel põhinev "Vargamäe kuningriik", kolmandal osal põhinev "Wargamäe Wabariik" ja neljanda osal põhinev "Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4." etenduvad spetsiaalselt Vargamäe põldudele püstitatud vabaõhulavadel.

Ühel korral, 21.-22. juunil, mängitakse maha ka kõik neli etendust üksteise järel, paaritunniste pausidega. See on omalaadne teatrimaraton, mis algab kell 12 päeval ja lõpeb järgmisel keskhommikul. Kahel nädalavahetusel, 4.-5. ja 11.-12. juulil, on vaatajatel võimalik näha kahe päeva jooksul lavastusi "Tõde ja õigus. Teine osa", "Wargamäe Wabariik" ja "Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4." - ettevõtmine, mida võiks nimetada teatritriatloniks.

Suvesündmus "Tagasi Vargamäele" saab teoks Tallinna Linnateatri, Pärnu teatri Endla, Rakvere Teatri, Albu valla ja A. H. Tammsaare muuseumi koostööna.

Piletid Linnateatri kassast, Piletilevist ja Piletimaailmast. Ühe etenduse pileti 295 krooni, teatritriatlon maksab 885 krooni ning teatrimaraton 1180 krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:53

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing