ÄP fototoimetus • 17. aprill 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Reaalsuseks saav meeletus Vargamäel

Kukenoosi viljakuivatis mängitakse "Tõde ja õigus. Teine osa". Ülejäänud kolm lavastust - romaani esimesel ja viiendal köitel põhinev "Vargamäe kuningriik", kolmandal osal põhinev "Wargamäe Wabariik" ja neljanda osal põhinev "Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4." etenduvad spetsiaalselt Vargamäe põldudele püstitatud vabaõhulavadel.

Ühel korral, 21.-22. juunil, mängitakse maha ka kõik neli etendust üksteise järel, paaritunniste pausidega. See on omalaadne teatrimaraton, mis algab kell 12 päeval ja lõpeb järgmisel keskhommikul. Kahel nädalavahetusel, 4.-5. ja 11.-12. juulil, on vaatajatel võimalik näha kahe päeva jooksul lavastusi "Tõde ja õigus. Teine osa", "Wargamäe Wabariik" ja "Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4." - ettevõtmine, mida võiks nimetada teatritriatloniks.

Suvesündmus "Tagasi Vargamäele" saab teoks Tallinna Linnateatri, Pärnu teatri Endla, Rakvere Teatri, Albu valla ja A. H. Tammsaare muuseumi koostööna.

Piletid Linnateatri kassast, Piletilevist ja Piletimaailmast. Ühe etenduse pileti 295 krooni, teatritriatlon maksab 885 krooni ning teatrimaraton 1180 krooni.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt