Rüütmann otsib investorit

ÄP 18. aprill 2008, 00:00

Jutud Rüütmannile kuuluva ning võlakirju emiteerinud TR Majade katastroofilisest majanduslikust seisust ei vasta tõele.

Ettevõtja Toomas Rüütmann kinnitas, et vastupidiselt Eesti Ekspressi artiklis väidetule on tal plaanis Virumaa suurim kaubanduskeskus valmis ehitada. "Antud artikkel sisaldab faktivigu ja selles esitatud väited on üle paisutatud. Kirjutise ajendiks on ilmselt Põhjakeskusega seotud finantsküsimuste ümber toimuvad läbirääkimised," kommenteeris Rüütmann Eesti Ekspressis eile ilmunud artiklit.

"Minu 20aastase tegevusaja jooksul Eesti äris on olnud heaks tavaks äritehinguid läbi rääkida nõupidamistelaua taga, aga mitte meedia vahedusel. Meil on Kobe Investmentsiga kokkulepe jääda ka antud juhul selle põhimõtte juurde. Meie eesmärk on Virumaa suurim kaubanduskeskus valmis ehitada," ütles Rüütman.

Ekpress kirjutas, et Toomas Rüütmann lootis Peugeot' autoäri ostes selle kiiresti kolmandiku võrra kallimalt edasi müüa, kuid tehing ebaõnnestus ja ärimehel tekkisid raskused suure kaubanduskeskuse ehitamisel. Nüüd on Rüütmann ka kaubanduskeskusest ilma ning tema võlausaldajad tõsiselt närvis.

Kolmapäeval vahetult pärast Eesti Ekspressi trükkisaatmist toimus SEB Panga eestvedamisel Rüütmanni võlausaldajate kriisikoosolek. Ajalehe väite, nagu oleks mees juba pikemat aega otsinud täiendavat laenu, lükkas autoärimees ümber, öeldes, et on pidanud läbirääkimisi strateegilise investori kaasamiseks autoärisse. "Praegu on lõplikud kokkulepped sõlmimata, mistõttu ei saa sellest täna veel täpsemalt rääkida," lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:29

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing