Tallinna Vesi: rahulolu tuleb suurenenud müügitulust

24. aprill 2008, 19:11

AS Tallinna Vesi ütles aripaev.ee-le, et
jäid oma esimese kvartali majandustulemustega rahule ning põhjust selleks annab
kindlasti suurenenud müügitulu väljapoole teeninduspiirkonda.

„Meie I kvartali majandustulemused on head ja vastasid ootustele. Põhjuse rahuloluks annavad head keskkonnatulemused ja märkimisväärselt suurenenud müügitulu väljapoole teeninduspiirkonda,“ rääkis AS Tallinna Vesi finantsdirektor Siiri Lahe. Tema sõnul on head tulemused positiivseks sõnumiks Tallinna Vesi aktsionäridele.

Küsimusele, kas kvartalikasumi langus oli ootuspärane, vastas Lahe: „Elimineerides 2007. aasta I kvartalis vabastatud erakorralise provisjoni mõju, kasvas perioodilise tegevuse kasum 9,1% võrra.“

Järgmises kvartalis jätkab Tallinna Vesi Siiri Lahe sõnul stabiilselt valitud kursil. „Meie tootmistulemused olid esimeses kvartalis suurepärased - joogivee kvaliteet on paranenud ning lekete tase oluliselt vähenenud. Heade reoveepuhastustulemuste kordamine järgnevates kvartalites on suureks väljakutseks kõrvuti teiste kulukontrolli meetmetega,“ sõnas finantsdirektori ja kinnitas, et Tallinna Vesi jätkab koostööd naaberpiirkondadega, eesmärgiga veelgi kasvatada vastavaid müügimahtusid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. April 2008, 19:08
Otsi:

Ava täpsem otsing