24. aprill 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Grand prix

Miks Rockferry väljaandmine meie regioonis brittidest kaks kuud hiljem juhtus?

Avatud (võrgu)maailmas see küll kasumliku ärina ei paista, mitte et ma oleks viitsinud seda mingist torrent-keskkonnast alla tõmmata.

Ega ma üksi oskaks ka, pole viitsinud vastavaid programme selgeks teha. Aga eelmisel nädalal saabunud pakike tuli kiirel ajal, pidevalt leidsin põhjusi, miks selle kuulamiseks spetsiaalsem hetk leida. Teatud ootused olid kõrgel ja siis too päikesepaisteline sobiv hommik saabuski.

Kogu fookus oli albumil ja mitte miski ei suutnud saadavat naudingut katkestada. Üllatuslikult pigem uus Gabrielle kui Winehouse ja sihikul seega võimalikult lai publik.

Suurim sensatsioon on uudsuse puudumine, sest 60ndate souli reanimatsioon on mitmekordselt tehtud. Trikk on viisis, kuidas see nüüd täide viidud on ja selle taga paistab hästivarjatud aastate töö.

Delikaatne produktsioon, väiksed nüansid ja muidugi laulud oma puhtas ilus. Duffy haruldane hääl pole kõige esitamiseks, aga see on maksimaalselt ära kasutatud. Stiilseim popp täna ning emotsionaalses mõttes ideaali lähedal.

Autor: Lennart Beat

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt