Advokaadid selgitasid ülejooksu oma suurte plaanidega

28. aprill 2008, 17:49

Vandeadvokaadid Erki Kergandberg ja Margo
Lemetti põhjendasid oma üleminekut Advokaadibüroosse Tark Co oma
rahvusvaheliste plaanidega, selgub pressiteatest.

Vandeadvokaat Erki Kergandberg ütles Advokaadibüroosse Tark Co pressiteate vahendusel, et hindab väga kogemusi, mida omandas Aivar Pilve advokaadibüroos. „Samas jõudsin järeldusele, et liitumine Tark Co’ga pakub häid võimalusi rakendada oma oskusi rahvusvaheliselt – nii Balti riikides kui ka kaugemal. Seda eelkõige tehingute nõustamisel toimuvate vaidluste lahendamisel,“ põhjendas Kergandberg oma üleminekut.

„Tark Co rahvusvahelised sidemed ning meeskonna kogemused, samuti suunitlus äriklientuuri teenindamisele alates ühinemiste nõustamisest kuni igapäevaselt tekkivate vaidluste lahendamiseni olid peamiseks põhjuseks, miks otsustasin liituda advokaadibürooga Tark Co. Seeläbi moodustub advokaadibüroo Tark Co Tartu osakond, millise eesmärgiks on pakkuda klientidele Tark Co kogemust ka nendes valdkondades, millistest on Tartu ja Lõuna-Eesti turul senini olnud puudus,“ selgitas Tark Co’ga liituv vandeadvokaat Margo Lemetti.

Koos Kergandbergi ja Lemettiga leivaisa vahetanud vandeadvokaat Piret Blankin, vandeadvokaadi abid Alo Noormets ja Elmer Muna ning jurist Jana Penne selgitusi ei andnud. Maikuus hakkavad nad samuti tööle Aare Targa juures.

Aivar Pilve juurest läks Aare Targa büroosse viis inimest.

Aare Tark on varem silma paistnud sellega, et nõustas Levicomi omanikku Tõnis Paltsu firma müügitehingus. Nii klient kui tema nõustaja said hiljem maksuasjade pärast sakutada. Nõustajal tuli oma asjade klaarimiseks maksta riigile kopsakat kahjutasu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. April 2008, 18:06
Otsi:

Ava täpsem otsing