ÄP fototoimetus • 4. mai 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Rossgate pakub metallist piirdeid ja väravaid

Tänu uudsele lähenemisele metallpiirete valmistamisel, pakutakse toodetele väga head korrosioonikindlust ja hinda. Kõik piirete detailid tsingitakse ja krunditakse enne toote koostamist. Pärast koostamist kaetakse moodulid põhivärviga. Sellise tehnoloogiaga antakse igale toote detailile täielik pinnakate.

Piirded on valmistatud 16 × 16 mm nelikantrauast ja 30 × 6 mm lattrauast, millele on antud pindmine dekoratiivstruktuur. Sepiselemendid on valmistatud traditsiooniliste sepisvõtetega. Aiamooduli detailid on ühendatud neetliidesega. Selline kooslus annab metallpiirdele omapärase ja väärika välimuse, mis sobib nii klassikalisesse miljööväärtuslikku kui ka modernsesse keskkonda.

Piirdeid on lihtne paigaldada spetsiaalsete paigaldusklambritega nii metall- kui ka kivipostile.

Aiamoodulite standardpikkus on 2400 mm. Vajadusel saab paigaldaja neid mõõte vähendada. Aiamooduli kõrgusteks on 1000, 1200, 1400, 1600, 1800 mm. Pakutakse ka kahe paigaldusviisiga aiaposte.

Aiamoodulite hind jääb vahemikku 1663-2448 kr/m. Aiapostide hind on 585 krooni ja autovärava komplekti hind algab pisut üle 11 000 krooni.

Vaata lisaks: www.ross.ee

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt