Rahumaa pole Kruudale veel maksnud

Kaisa Tahlfeld 06. mai 2008, 00:00

"Praeguse seisuga pole ostuhinda veel tasutud. Vastab tõele, et esimesest maist hakkas jooksma ka 8% intress. Kuid 8% on turutingimustel kokku lepitud intressimäär, mis on õiglane nii ostja kui ka müüja seisukohast vaadatuna. Arvestades tehingu mahtu, pole intressikulu määrava tähendusega," kommenteeris tehingu käiku ja hetkeseisu Rahumaa.

"Ühe kuu intress moodustab 0,66% tehingu mahust, mis ei muuda meie ja müüja jaoks kogupilti. Oleme pidevas ühenduses müüjaga ja arvestame sõlmitud kokkulepetega," rääkis Rahumaa.

Rahumaa sõnul pole arutatud varianti maksta summa osade kaupa ning ta välistas ka praegu võimaluse, et tehing sootuks katki jääda võiks. "Tegeleme tehingu lõpuleviimise ettevalmistamisega, muid variante praegu ei kaalu," märkis Rahumaa.

Oliver Kruuda jäi asjade käiku kommenteerides napisõnaliseks. "Börsiteade tuleb siis, kui see on sinna saadetud," vastas Kruuda küsimusele, millal tuleb teade.

30. aprillil kukkus esimene tähtaeg, mil Alta Capital Partnersi juht Indrek Rahumaa pidi Kalevi omanikule Oliver Kruudale Kalevi aktsiate eest raha üle kandma.

Kalevit esindanud suhtekorraldusbüroo sõnul peab tehing olema lõpule viidud 30. maiks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:31

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing