5. mai 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Rahumaa pole Kruudale veel maksnud

"Praeguse seisuga pole ostuhinda veel tasutud. Vastab tõele, et esimesest maist hakkas jooksma ka 8% intress. Kuid 8% on turutingimustel kokku lepitud intressimäär, mis on õiglane nii ostja kui ka müüja seisukohast vaadatuna. Arvestades tehingu mahtu, pole intressikulu määrava tähendusega," kommenteeris tehingu käiku ja hetkeseisu Rahumaa.

"Ühe kuu intress moodustab 0,66% tehingu mahust, mis ei muuda meie ja müüja jaoks kogupilti. Oleme pidevas ühenduses müüjaga ja arvestame sõlmitud kokkulepetega," rääkis Rahumaa.

Rahumaa sõnul pole arutatud varianti maksta summa osade kaupa ning ta välistas ka praegu võimaluse, et tehing sootuks katki jääda võiks. "Tegeleme tehingu lõpuleviimise ettevalmistamisega, muid variante praegu ei kaalu," märkis Rahumaa.

Oliver Kruuda jäi asjade käiku kommenteerides napisõnaliseks. "Börsiteade tuleb siis, kui see on sinna saadetud," vastas Kruuda küsimusele, millal tuleb teade.

30. aprillil kukkus esimene tähtaeg, mil Alta Capital Partnersi juht Indrek Rahumaa pidi Kalevi omanikule Oliver Kruudale Kalevi aktsiate eest raha üle kandma.

Kalevit esindanud suhtekorraldusbüroo sõnul peab tehing olema lõpule viidud 30. maiks.

Autor: Kaisa Tahlfeld

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt