Overalli ringlahendus säästab 10% kontori kuludest

Mariliis Pinn 08. mai 2008, 08:22

Overall Eesti AS tõi turule
ringlahenduse, mis võimaldab ettevõtetel säästa keskmiselt alates 10%
administratiivkuludest kuus. Ringlahendus on tõhus kontorikulude jälgimise
süsteem, mis koosneb riist- ja tarkvarast, konsultatsiooniteenustest ja
eHooldusest, teatas firma.

Uus ringlahenduse kontseptsioon lähtub neljast printsiibist: keskkonnasäästlikkus, efektiivsus, kokkuhoiud ja turvalisus. Innovaatilise lahenduse on välja töötanud 17 aastat Eesti turul tegutsenud spetsialistid, tuginedes peamiselt klientide ettepanekutele.

„Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes usume, et ettevõtte sisemise töökorralduse tõhustamiseks tuleb seadmepõhine lähenemine asendada väärtuspõhisega. Süsteemi efektiivsus ei peitu mitte masinas, vaid juurutatud lahenduses. Usun, et suudame uue lahendusega pakkuda ettevõtetele lisaväärtust sisemiste tööprotsesside tõhustamise ja seeläbi ettevõtte kulude kärpimise näol,“ ütles Overall Eesti AS juhatuse esimees Märt Haamer ja märkis, et tänaseks on ringlahenduse tellijateks mitmed suured üle-Eestilised ning keskmise suurusega ettevõtted nii era- kui avalikust sektorist.

Ringlahenduse paigaldamisel alustatakse iga ettevõtte bürooauditist, et kaardistada ettevõtte vajadused, ressursid ning ootused töökeskkonna parandamiseks.

Märt Haamer märkis, et säästmisele pööratakse järjest enam tähelepanu ning Ringlahenduse juurutamisel on võimalik säästa üsna oluline summa ettevõtte püsikuludest. „Seniste protsesside ülevaatamise ja ringlahenduse rakendamisega oleme säästnud ettevõtetele keskmiselt 2000- 4000 krooni kuus, mis aasta lõikes moodustab üsna arvestatava summa," ütles Haamer ja rõhutas, et teiseks oluliseks faktoriks on ajaline võit.

Maksimaalse turvalisuse tagamiseks kasutakse Overalli ringlahenduses väljastamise ja skaneerimise korral nii läbipääsu kaarte, puutetundlikke võtmeid kui ka ID-kaarti. Ühtlasi hõlmab teenus lehepõhist kulude jälgimist ja seadmete kasutuse optimeerimist ning paberdokumentide arhiveerimist ja digitaalsesse tööprotsessi liitmist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. May 2008, 08:20
Otsi:

Ava täpsem otsing