Aivar Pilv leidis Aare Targa asemel uue ühinemispartneri

Mariliis Pinn 14. mai 2008, 00:00

Pilve teatel liituvad lisaks bürooga varem advokaadibüroos RoschierRaidla töötanud vandeadvokaat ning kolm uut juristi. Kokku täieneb Pilve advokaadibüroo lähiajal kuue inimesega.

Ühinenud ettevõte jätkab tegevust Advokaadibüroo Aivar Pilv nime all.

Pilve advokaadibüroo proovis mõni aeg tagasi liituda Aare Targa advokaadibürooga, kuid ühinemine peatati märtsis. Pilve sõnul ajutiselt, et sügisel ühinemist edasi arutada, Tark aga eitas ühinemisplaanide edasilükkamist ning kinnitas, et koondumine jäi lõplikult katki juba märtsis. Pilve juurest läks Targa büroosse seejärel üle viis advokaati. Pilv nimetas alatuks sammuks, et konkurendi büroo kasutas ühinemisläbirääkimisi info ammutamiseks, et seda enda huvides ära kasutada.

Seekordse õnnestunud ühinemise kohta ütles advokaadibüroo juhtivpartner vandeadvokaat Pilv: "Toimunud advokaadibüroode ühinemine ning uute kolleegide lisandumine tugevdab Advokaadibüroo Aivar Pilv positsiooni äri- ja lepinguõiguse vallas."

Pilv ütles eile, et Advokaadibürooga Siigur, Kõrgesaar & Partnerid ühinemise üle oli ka varem mõtteid mõlgutatud, kuid kuni käisid läbirääkimised Tark & Co-ga, neid ellu viima ei hakatud.

Ettevõtte juhtivpartner rõhutas, et nad tegutsesid turul oleva info põhjal ega pidanud kellegagi salaläbirääkimisi. "Need olukorrad ei ole võrreldavad, tegutsesime turul oleva info põhjal, lähtudes sellest, mis keda huvitas," selgitas ta, et see ühinemine erineb eelmistest läbirääkimistest.

Tarka oleks liitumisplaanidest ka informeeritud, kui mõtetest kaugemale oleks jõutud, kuid kolme büroo ühinemist ei ole Pilve sõnul kunagi isegi arutatud.

"Nüüdseks on põhimõtteliselt ühinemise üksikasjades kokku lepitud," lisas Pilv. Lõplik leping peaks allkirjad saama juuni alguses.

Advokaadibüroo Siigur, Kõrgesaar & Partnerid partner Urmas Kõrgesaar ütles, et ühinemine on kindel ning notariaalne tehing toimub veel sel nädalal.

"Töö on isikukeskne," ütles Kõrgesaar aripaev.ee pärimise peale, kas tal kahju ei ole, et tema nimi kaob edaspidi firma kaubamärgist ära. "Nemad (Pilve büroo - toim) on suuremad, seetõttu sulandume nende hulka," möönis advokaat.

Ta kinnitas, et sarnaseid probleeme nagu Pilvel Targaga tekkis, neil omavahel pole.

Advokaadibüroo Aivar Pilv partneritena jätkavad vandeadvokaadid Aivar Pilv ja Tarmo Pilv ning uute partneritena vandeadvokaadid Ilmar-Erik Aavakivi ja Urmas Kõrgesaar.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:32
    Otsi:

    Ava täpsem otsing