Vaata, mida on oodata valuutaturgudel täna

28. mai 2008, 08:25

Tänaseks kolmapäevaseks päevaks prognoosib
Real Trade maailma valuutaturgudel järgnevaid sündmusi:

11:00 Eurotsooni jooksevkonto märtsis. Jooksevkonto ülejääk veebruaris oli 4.3 miljardit eurot. Kui homme avaldatavad kaupade ja teenuste ekspordimahud on märtsis suurenenud mõjutab see eurot positiivselt ja vastupidi.

14:00 Refinantseerimise indeks MBA-lt, USA, 23. mai. MBA hüpoteekide taotluste arv langes eelmisel perioodil -7.8% võrra, mis on märk kehvast situatsioonist USA kinnisvaraturul. Kui indeksi reaalne väärtus tuleb mai kuus eelnevast väiksem, siis kajastub see dollari langusega.

15:30 Kestvuskaupade tellimused USA-s, aprill. Kestvuskaupade tellimused langesid märtsis -0.3% võrra ning analüütikute hinnangul on aprillis oodata -1.4% suurust kukkumist, mis tähendab tarbijate pikaajaliste kulutuste kahanemist ning on kehv uudis tootmistööstusele ja dollarile.

02:50 Jaapani jaemüük aprillis. Jaapani jaemüük kasvas eelmisel kuul 0.5% võrra. Analüütikute hinnangul langeb see näitaja aprillis 0.0%-ni, mis iseloomustab kahanevat tarbimistrendi ning mõjub jeenile nõrgendavalt.

Rohkem sündmuseid leiate RealTrade kalendrist.

Ülevaated ja prognoosid kajastavad eelneva päeva sündmuste arengut ja neid sündmusi mõjutanud põhjusi ning võimalikku sündmuste käiku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. June 2008, 18:29
Otsi:

Ava täpsem otsing