Hille Tressum • 15. juuni 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Tallink Takso eksis logo värvivalikul

Uurides Tallinna linnavolikogu kehtestatud taksoveo eeskirja, selgub, et Tallink Takso plafoon ei lähe kokku Tallinna linna taksodele kehtestatud nõuetega. Nimelt seisab seal, et kõik kirjed takso plafoonile peavad olema kantud musta värvi või kleebisena.

Tallink Takso juhi Alger Holzmanni sõnul kanti takso plafoonidele firma logo, mis õnnetuseks olid teist värvi. Mees rõhutas, et kindlasti ei olnud tegu teadliku teoga.

Holzmanni sõnul läheb ühe plafooni vahetamine maksma 90 krooni. Mai seisuga on Tallink Taksol 52 autot, plafoonide vahetus läheb ettevõttele maksma ligi 5000 krooni.

"Võib oletada, et antud juhul ei pööratud autoregistrikeskuses ülevaatuse käigus tähelepanu taksoplafoonil kujunduse vastavusele," kommenteeris Tallinna transpordiameti juht Andres Harjo.

"Firma juhatust on probleemist teavitatud ning oleme palunud neil viia taksoplafoonid kooskõlla kehtivate nõuetega," ütles Harjo.

"Oleme transpordiametiga jõudnud kokkuleppele, et plafoonid saavad uue kuue kuu aja jooksul," lubas Holzmann.

Varem on pidanud oma plafooni korrigeerima Linnatakso, kellel oli seni sinna kirjutatud firma nimi, millest võis alles jääda ainult sõna "TAKSO".

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt