Eestis saab nüüd ka kehaosi kindlustada

04. juuli 2008, 14:31

OÜ ABC Kindlustusmaaklerid hakkas juulist
Eesti turul pakkuma maailma kuulsaima ning suurima kindlustuskompanii Lloydsi
tooteid, mis tähendab, et nüüd saab kindlustada praktiliselt kõike.

Koostöös International Lloyd`s coverholder' iga on nüüdsest Eestis võimalik kindlustada tooteid ja riske, millest kohalikud kindlustusseltsid on seni keeldunud, kirjutas Postimees.ee.

"Põhimõtteliselt on seal võimalik raha eest mida iganes kindlustada, alates kaladest kuni ehete ja sadadesse miljonitesse kroonidesse ulatuva õnnetusjuhtumi kindlustuseni," lausus ABC Kindlustusmaaklerid OÜ nõukogu esimees Erik Sei.

Uudisena saab Lloydsis kindlustada oma kehaosi, kui need on inimesele olulised raha teenimiseks. Modellid võivad näiteks kindlustada oma jalad või tagumiku, kui nad seda vajalikuks peavad. Linnad ja vallad saavad võtta aga vastutuskindlustust.

"Kehtib põhimõte, et kliendil on raha ja ta saab selle eest kõike küsida," lausus Sei. Ta lisas, et Euroopas on praegu kindlustamine väga populaarne ja seltside uste taga kohati isegi järjekorrad.

Tegemist on ABC Kindlustusmaaklerite esimese rahvusvahelise koostöölepinguga. OÜ ABC Kindlustusmaakler on alates 1999 Eestis tegutsev firma, kes vahendas eelmisel aastal 53 miljonit krooni kindlustuspreemiaid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. July 2008, 17:51
Otsi:

Ava täpsem otsing