Keskerakondlastest kasiinovastastel on homme tähtis aastapäev

17. juuli 2008, 10:05

Keskerakonna kasiinovastased tähistavad
homme pidulikult kasiinovastase tegutsemise aastapäeva ja tahavad lausa, et 18.
juuli kuulutatakse kasiinovastaseks päevaks, kirjutab Kesknädal.

Tähistamine toimub homme kell 11 Tallinnas Pronksi 19 ja Tartu mnt. 29 nurgal Eesti suurima kasiinofirma Olympic Entertainment Groupi peakontori ees. Viimase üks omanikke Jaan Korpusov on aastaid olnud Keskerakonna suuremaid ettevõtjatest toetajaid.

Keskerakondlase Max Kauri eestvedamisel toimuval mälestusüritusel on lubanud kasiinonduse ohvreid ja nende pereliikmeid püha sõnaga toetada enamiku Eesti suurimate usuorganisatsioonide esindajad: Eesti pearabi R. Shmuel Kot, Baltimaade moslemite kogukonna esindaja mufti Ali Harrasov, Oleviste kiriku pastor Ülo Niinemägi, Vene Õigeusu Kiriku Moskva Patriarhaadi esindaja, Eesti Luterliku Kiriku esindaja, Eesti Rooma-Katoliku Kiriku esindaja, Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku esindaja, krišnaiitide esindaja.

Praegu on Eestis ligi 200 kasiinot, neist umbes 100 Tallinnas. Eestis leidub ligi 70 000 kasiinosõltlast ja neid lisandub ka majanduskriisi ajal. Kasiinod on Eestis Kauri teatel põhjustanud sadade inimeste enesetapu, mõrvatuks on osutunud ka kasiinosõltlaste pereliikmed, isegi lapsed. Uuringud ja küsitlused on näidanud, et ligi 42% Eesti kasiinosõltlastest on kaalunud või kaaluvad enesetappu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. July 2008, 10:02
Otsi:

Ava täpsem otsing