Palmse mõis kuuvalguses

Ülle Hallik 01. august 2008, 00:00

Esietendus toimus 18. juulil, selle suve viimane etendus antakse 24. augustil.

Reklaam lubab, et tegu on eelmise "Täiskuu" jätkuga "või õigemini täiendatud variandiga; täpsemalt, kui olete näinud "Täiskuud", ei ole te näinud kaugeltki mitte kõike, mis selle suguseltsiga sellel skandaalsel nädalavahetusel toimus".

Et seda teada saada, ongi valminud lavastuse uus versioon "Täiskuu 2". Tegijad lubavad, et eelmises verisoonis vaataja eest varjatuks jäänud olukorrad avanevad. Ridade vahelt võib välja lugeda sedagi, et millestki ei jää ilma ka need vaatajad, kes eelmist versiooni näinud pole.

Ka internetist leitud esimesed vaatajakommentaarid möönavad, et väga palju uut "Täiskuu 2" võrreldes esimese versiooniga ei paku. Jätkuvalt pälvivad erilisi kiidusõnu Pille Lukini ja Guido Kanguri osatäitmised ning Ann Lumiste kunstnikutöö.

Näitemängu sisust nii palju, et kui Norman Dewers laupäeva pärastlõunal postkontori taha oma naiseõega kohtuma läks, ei teadnud ta veel, milline nädalavahetus teda ees ootab.

Ta ei võinud arvatagi, et hõrgutava armumängu asemel ühes tundmatus hotellis, viib saatus ta hoopiski omaenda suguseltsi kokkutulekule ja et seal kistakse ta olukordadesse, mis on palju keerulisemad, kui tavaline elumees taluda suudab. Eriti veel kui sumedal suveõhtul ripub taevas täiskuu...

Ilmselt ei saa petta need vana versiooni näinud vaatajad, kes täiesti uut lavastust näha ei loodagi. Julgustuseks neile, kes veel kumbagi näinud pole: kui teile on meeldinud Roman Baskini lavastatud komöödiad, siis kuulute te suure tõenäosusega selle osa publiku hulka, kes naeru pidama ei saa.

Osades Epp Eespäev, Marika Barabanštšikova, Pille Lukin, Roman Baskin, Guido Kangur ja Riho Kütsar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:55

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing