Luude: kaotusvalu on alati kibe, kuid ega elu sellepärast seisma jää

04. august 2008, 16:54

Cleanaway juht Ago Luude peab Rae
vallavanema Raivo Uukkivi väidet, et ettevõte ei suuda leppida kaotusega,
vallavanema meelevaldseks tõlgenduseks. Tema sõnul on kaotusvalu alati kibe,
kuid elu seepärast seisma ei jää.

Vastates küsimusele, mida ta arvab Rae vallavanema Raivo Uukkivi väidetest, et ettevõte ei suuda leppida kaotusega, leidis Luude, et tegemist on vallavanema enda arusaamisega asjadest.

"See on vallavanema enda arusaamine asjast, eks kaotusvalu on alati kibe, kuid ega elu sellepärast seisma jää", sõnas jäätmekäitlusfirma juht.

Luude sõnul viibis klientide teavitamine tehniliste põhjustel, kuid samas ei oleks see tohtinud neile üllatusena tulla, sest lepingud olid kõik tähtajalised ning kehtisid ainult niikaua, kui oli ainuõigus. Samuti oleks pidanud uus vedaja teatama klientidele, millisest perioodist asub ta tegutsema Cleanaway asemel.

"Selles suhtes võime me tõesti endale natuke tuhka pähe raputada, kuid mitte 100%, sest konkursi võitja oleks pidanud kliente teavitama uuest vedajast ning lepingud olid ju tähtajalised" leidis Luude

Vallavanema väidetele, et osa välja ostetud konteinereid on jõuga ära viidud, vastas Luude, et tegemist on emotsionaalsete väidetega. Kui isegi tekkis mingi segadus, mida jäätmefirma juht ei pidanud tõenäoliseks, sest neil on andmebaas konteinerite ja nende asukohtade ning omanike kohta, siis tuuakse konteiner tagasi ja vabandatakse. Samas nentis Luude, et tihtipeale inimesed arvavad, et see on nende konteiner, kuid tegelikult on see hoopis renditud, sest kui palutakse tõestada, et tegemist on isikliku konteineriga, siis selle kohta enam tõendust ei leita.

Selle vallavanema väite kohta, et Cleanaway varastab teiste inimeste asju, arvas Luude, et tegemist on emotsionaalse väljendiga ning selles suhtes ta midagi ette võtta ei kavatse, sest võis ju esineda võimalus, et tegemist oli isikliku konteineriga ning selliseid asju saab ka rahulikult omavahel läbi rääkida ja vajaduse korral konteineri tagasi tuua. Konteinerid aga pidi ära viima, sest konkursi võitnud ettevõte ei soovinud ära osta olemasolevaid konteinereid ning seetõttu pidi Cleanaway oma konteinerid ära viima.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. August 2008, 09:59
Otsi:

Ava täpsem otsing