Ekspress pingutab püksirihma

Enn Tosso 11. august 2008, 00:00

"Ekspress Grupi kokkuhoiuprogrammi eesmärgiks on katta olulises osas trükiväljaannete reklaamitulude vähenemisest kaotatud kasum," märkis Ekspress Grupi nõukoge esimees. Investeerimisprogrammi selle raha arvel ei suurendata.

Kulude kärpimise kava raames on tema sõnul igal kontserni ettevõttel ülesanne otsida võimalusi säästmiseks ja efektiivsemaks tööks.

"Osaliselt on plaanid juba ellu rakendatud - vähendatud töötajate arvu ning tegevuskulusid," sõnas ta. Trükikulude kokkuhoid on Mahhovi sõnul saavutatud peamiselt odavamate järeltöötluslahenduste ning mustvalgete lehekülgede osakaalu suurendamise abil.

"Lehtede mahu vähendamine pole küll otseselt eesmärgiks, kuid täpsemalt jälgitakse sisu- ja reklaamilehekülgede soovituslikku suhet, mis aitab samuti paremini majandada," ütles Mahhov..

Ekspress Grupi teise kvartali puhaskasum vähenes 35 protsenti, 21,3 miljonile kroonile. Kasumi vähenemise põhjuseks, nagu ka esimeses kvartalis, olid lisaks reklaamituru langusele mullu Delfi ja Maalehe ostust tekkinud intressikulud pangale ja ettevõtte arenduskulud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:40

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing