ÄP fototoimetus • 18. august 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Baltika nihutab müügifookuse Venemaalt Euroopasse

Baltika juhatuse esimehe Meelis Milderi sõnul on tegemist hea uudisega Baltika planeeritult vähenevale hulgimüügile. "Strateegiline eesmärk on liigutada hulgimüügi fookus Venemaalt Lääne-Euroopasse. Peek & Cloppenburgi tellimus on selle suuna esimene tõsisem saavutus," kinnitas Milder.

Milder on veendunud, et hulgimüük Peek & Cloppenburgile annab Mosaicile Lääne-Euroopas tugeva stardipositsiooni. "Esindatus ühes Euroopa mainekamas müügikohas annab signaali ka teistele kaubamajadele, kes praegu Mosaici veel ei müü," kommenteeris Milder.

"P&C on kindlasti tuntud firma. Nimi on kõva, aga tehingu tagapõhja ma täpsemalt ei tea," tunnistas ASi Sangar juht Gunnar Kraft. "Ma arvan küll, et see on tõsiseltvõetav tehing."

"P&C on Euroopa mastaabis kindlasti arvestatava suurusega kaubamajade kett ja oma kaubamärgiga läbi murdmist tuleb pidada tõsiseks teoks," kommenteeris Silvano Fashion Groupi juht Peeter Larin.

Mosaici kollektsiooni hakatakse pakkuma viies riigis ja 13 kaubamajas, esimesed tellimused lähetatakse juba selle aasta novembris. Milderi sõnul on koostööpotentsiaal aga veelgi suurem.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt