Öömuusika gala võtab Viru Keskuse südame

Mari Hiiemäe 22. august 2008, 00:00

Möödunudaastase menuka eksperimendi järjena toimuval öömuusika galakontserdil astuvad selgi korral publiku ette tuntud Eesti solistid, kes laulavad oma populaarsemaid laule.

Esinejate nimekirjas on Ines, Koit Toome, Gerli Padar, Rolf Roosalu ning Silvi Vrait, saateks mängib Jakko Maltise bänd.

Korraldaja Marko Reikopi sõnul võttis publik eelmise öömuusika galakontserdi vastu väga soojalt. Toona esitasid keskuse aatriumisse rajatud laval omi ning üksteise laule Maarja, Liisi Koikson, Ivo Linna, Jassi Zahharov, Kaire Vilgats ning Luisa Värk.

Reikop avab, et ürituse formaat jääb sel aastal sarnaseks mullusega, täiesti teised on vaid esinejad.

Nagu galakontserdile kohane vahelduvad etteasted tempokas järgnevuses ning publikut ootab nii mõnigi üllatus. Esinemas kuuleb lauljaid, keda naljalt muidu ühel laval ei kohta, seetõttu mõjuvad kooslauldud lood mõnusalt värsketena.

"Näiteks võib Silvi Vraidi ning Koit Toome duett kuulajal kõrvad rõõmsalt liikuma panna, kõigi artistide ühislaul on aga kõlapildilt midagi hoopis uudset," ütleb Reikop.

Palad ise peaksid kuulajatele tuttavad olema. Kavas on suuresti vaid hitid, mida publik just nende esitajatega seostada oskab. Enamik repertuaarist on plaanitud eestikeelsena, sekka kostab ka mõni ingliskeelne lugu maailma popmuusika klassikast.

Piiratud arv huvilisi saab endale kuulamiseks lunastada istekoha otse lava ees, seisupileti omanikel on võimalik ise meelepärane koht valida ning jälgida kontserti kas põrandalt või teise korruse rõduservalt.

Reikopi sõnul oli eelmisel aastal huvi väga elav ning pääsmed müüdi välja enne toimumispäeva.

Kuna piletihinnad on galakontserdi kohta jätkuvalt suhteliselt madalad, võib ka seekordsel kontserdil ennustada täismaja.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:56
    Otsi:

    Ava täpsem otsing