Ajaleht: Tallink Silja töötajad jõid koos reisijatega laeva masinaruumis

22. august 2008, 11:12

Joomaorgia Silja Line'i pardal leidis
Rootsi ajalehe Expresseni andmetel aset ööl vastu laupäeva kell 4.45 ajal.

Lehele kommentaare jaganud reisija olnud ka ise joomaseltskonnas ja nautinud alkohoolseid jooke, samal kui laev, pardal sadu reisijaid sihtpunkti seilas.

Tõestuseks, et jooming aset leidis, on reisijal ette näidata foto, millel on drinki joov mees, taustaks aga laeva masinaruum.

Kaks laeva meeskonda kuulunud meest olid pealtnägijate sõnul veetnud õhtut laeva baaris. Nad jõid ja nautisid alkohoolseid jooke, vestlesid reisijatega. Restorani sulgedes meeskonna liikmed võtsid alkoholi kaasa ja kutsusid endaga ka kolm reisijat, et jätkata pidutsemist juba laeva masinaruumis.

Pääs sinna on reisijatele aga keelatud.

„Nad näitasid meile, kuidas masinad ja seadmed töötavad, samal ajal jõid alkoholi. Nad ütlesid ka seda, et tegelikult ei tohiks nad seda teha,“ rääkis üks kohal olnud reisijatest.

Meeskonnaliikmed mainisid sedagi, et hommikul algab taas nende vahetus.

Rootsi merelaevanduse järelvalveametnik Sten Anderson on hämmingus, kuuldes sellisest intsidendist laeval.

„Kõige halvemas unenäos ei suudaks ette kujutada, et selline asi saaks juhtuda. Rootsi laevade meeskondadel on alkoholi osas nulltolerants,“ ütles Anderson.

Tallink Silja kommunikatsioonijuht Janis Pavuls ütles, et juhtunu suhtes toimub kindlasti sisejuurdlus, mis peab selgitama, kas asi vastab tõele.

„Teame ainult seda, mida ajaleht räägib,“ lisas ta.

M/S Silja Symphony on Helsingi ja Stockholmi vahel liiklev ja populaarne reisilaev, millega sõidab päevas sadu soomlasi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. August 2008, 18:34
Otsi:

Ava täpsem otsing