Lilija Peets: järjekindlus toob edu

Ketlin Priilinn 25. august 2008, 00:00

Lilija Peets sattus jalatsimüügiga tegeleva Salamandri keti etteotsa mõnevõrra juhuslikult. Üheksakümnendatel tegeles Peets ASi Klementi valmisriiete müügi korraldamisega ning 2000. aastal alustas ta isikliku äriga - Leedus valmistatud valmisriiete hulgi- ja jaemüügiga Eestis.

"2002. aastal otsiti Leedu saatkonna kaudu ettevõtjat, kes asuks juhtima UAB Armitana tütarettevõtet Eestis. Mulle tehti pakkumine, millega nõustusin," meenutab Peets.

Peets usub, et Talwest Grupi edukuse üheks põhjuseks on see, et pole võetud suuri riske. "Oleme püüdnud säilitada omanäolist kauba nomenklatuuri ning pannud erilist rõhku teenindamise kvaliteedile."

Olulised otsused tuleks Peetsi sõnul kindlasti läbi mõelda, mitte otsustamisel liialt rabistada. Lisaks on Peets enda sõnul järjekindel - kui midagi on eesmärgiks võetud, tuleb see ka saavutada.

Suurimaks saavutuseks peab Peets, et nullist alustatud ettevõte on jõudnud suhteliselt kiiresti kasumisse.

Rääkides tulevikuplaanidest, arvab ta, et lähiaasta on kõigile kaupmeestele küllaltki keeruline. "Piisava optimismiga tuleb vaadata kaugemale," lausub ta.

Oleme Talwest Grupp OÜga koostööd teinud juba neli-viis aastat. Kinnitan, et see on sujunud igati hästi ja probleemivabalt. Lilija Peetsist on mulle jäänud mulje kui hästi otsekohesest ja konkreetsest juhist ning meeldivast inimesest. Tema peale võib alati loota ja teda võib usaldada - on kindel, et ta peab oma sõna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:48

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing