SL Õhtulehe reklaamimüüjat kahtlustatakse ülemuse tagant varastamises

Agnes Ojala 26. august 2008, 17:20

Põhja Ringkonnaprokuratuur kinnitas
aripaev.ee-sse tulnud vihjet, mille kohaselt varastas ajalehe reklaamiosakonna
töötaja kolleegi dokumendi ja võttis selle abil kiirlaene.

Anonüümne allikas andis toimetusele vihje, et SL Õhtulehe hasartmänguriks osutunud reklaamimüüja Heiki Liias võttis reklaamidirektori Toomas Tölpi taskust salaja tema rahakoti, avas viimase nimel konto ja võttis sellele kiirlaenuandjailt laene. Väidetavalt olnud Liias pettusega saanud sadu tuhandeid kroone.

Põhja Ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Maria-Elisa Rannajõe kinnitas, et mainitud fakt leidis aset, keeldus aga nimesid nimetamast.

„Menetlust alustati paragrahvide järgi, mis käsitlevad kelmust, tähtsat isikliku dokumendi kuritarvitamist ja dokumendi võltsimist. Kahtlustatavana kedagi kinni peetud ei ole, kuid praeguseks on üle kuulatud üks isik,“ rääkis Rannajõe.

Tema sõnul alustati menetlust 18. augustil. Millal intsident aset leidis, ei osanud prokuratuuri esindaja öelda. See peab selguma uurimise käigus. Samuti peaks siis selguma, kui suur on kelmusega seotud summa. Rannajõe ei osanud kommenteerida väidet, justkui oleks Heiki Liias hasartmängur.

SL Õhtulehe reklaamidirektor Toomas Tölp ei soovinud teemat kommenteerida, projektijuht Heiki Liiast ei õnnestunud aripaev.ee-l täna tabada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. August 2008, 17:44
Otsi:

Ava täpsem otsing