Hille Tressum • 2. september 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Hansa Liisingu juht läheb Amservi tagasi

Mägi on ka enne Amserv Grupi palgal olnud, 12 aastat tagasi töötas ta Amserv Grupi finantsdirektorina.

"Lahkun juba oktoobris. Tegemist on suure ettevõttega, millel on kaksteist müügisalongi, 2,4 miljardi kroonine käive ja 460 inimest. Inimeste arvult on ettevõte suurem kui Hansa Liising ja Hansa Varakindlustus kokku," rääkis Mägi uuest töökohast aripaev.ee-le.

Amserv Grupi omaniku ja juhatuse esimehe Raivo Küti sõnul tuleb Mart Mägi ettevõttesse tegevjuhiks ja juhatuse liikmeks.

"Tema tegeleb rohkem sisepoole, mina välispoolega," rääkis Kütt uuest töökorraldusest Amserv Grupis.

Uuel kohal on Mäel plaanis luua strateegia, mis viiks autokontserni Eestis esikohale. "Minu teada on Amserv Grupp praegu kolmandal kohal. Selgeks sihiks silme ees on viia ettevõte esimeseks autokontserniks Eestis," sõnas Mägi optimistlikul toonil.

Mehe sõnul talle Hansa Liisingus konkreetset mantlipärijat tulemas ei ole, tema koht kaotatakse ettevõttest. Hansa Liisingut hakkavad juhtima kaks meest: Jan Andresoo kindlustuse poolelt ning Gunnar Toomemets autoliisingu poolelt.

"Amserv tegi pakkumise õigel ajal. Kui vaadata minu endisi töökohti, siis olen igal neist töötanud umbes kolm aastat. Selle ajaga jõuab välja töötada strateegia ning ka selle tulemusi näha," sõnas Mägi.

Mägi sõnul on tal Hansa Liisingust kahju lahkuda eelkõige toreda meeskonna pärast.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt