Hansa Liisingu juht läheb Amservi tagasi

Hille Tressum 03. september 2008, 00:00

Mägi on ka enne Amserv Grupi palgal olnud, 12 aastat tagasi töötas ta Amserv Grupi finantsdirektorina.

"Lahkun juba oktoobris. Tegemist on suure ettevõttega, millel on kaksteist müügisalongi, 2,4 miljardi kroonine käive ja 460 inimest. Inimeste arvult on ettevõte suurem kui Hansa Liising ja Hansa Varakindlustus kokku," rääkis Mägi uuest töökohast aripaev.ee-le.

Amserv Grupi omaniku ja juhatuse esimehe Raivo Küti sõnul tuleb Mart Mägi ettevõttesse tegevjuhiks ja juhatuse liikmeks.

"Tema tegeleb rohkem sisepoole, mina välispoolega," rääkis Kütt uuest töökorraldusest Amserv Grupis.

Uuel kohal on Mäel plaanis luua strateegia, mis viiks autokontserni Eestis esikohale. "Minu teada on Amserv Grupp praegu kolmandal kohal. Selgeks sihiks silme ees on viia ettevõte esimeseks autokontserniks Eestis," sõnas Mägi optimistlikul toonil.

Mehe sõnul talle Hansa Liisingus konkreetset mantlipärijat tulemas ei ole, tema koht kaotatakse ettevõttest. Hansa Liisingut hakkavad juhtima kaks meest: Jan Andresoo kindlustuse poolelt ning Gunnar Toomemets autoliisingu poolelt.

"Amserv tegi pakkumise õigel ajal. Kui vaadata minu endisi töökohti, siis olen igal neist töötanud umbes kolm aastat. Selle ajaga jõuab välja töötada strateegia ning ka selle tulemusi näha," sõnas Mägi.

Mägi sõnul on tal Hansa Liisingust kahju lahkuda eelkõige toreda meeskonna pärast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:42

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing