Algab konkurss alustavatele ettevõtjatele

Mariliis Pinn 21. september 2008, 15:28

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid
korraldab ajavahemikus 22. september kuni 13. oktoober 2008 konkursi
alustavatele ettevõtetele inkubatsiooniteenuste saamiseks.

Konkursil võivad kandideerida nii perspektiivse äriideega ettevõtlikud inimesed kui ka juba Tallinnas tegutsevad ettevõtted, kelle asutamisest pole möödas rohkem kui kaks aastat, teatas SA. Konkursitingimustega saab lähemalt tutvuda sihtasutuse koduleküljel www.inkubaator.ee. Osalemiseks tuleb täita taotlus ja edastada see sihtasutusele hiljemalt 13.oktoobril, kell 14.00.

„Kindlasti on palju inimesi, kes on vähemalt kord elus mõelnud alustada oma äri. Reaalne teostus aga on jäänud erinevatel põhjustel tulevikku,“ ütles SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid juhatuse liige Anu Lõhmus. „Vastupidiselt üldlevinud arvamusele on kergem oma ettevõttega alustada just raskel ajal kui konkurentsitihedal majandusbuumi aegadel,“ lisas Lõhmus, kutsudes üles inimesi oma äriideed realiseerima. Sihtasutuse eesmärgiks on alustavatele ettevõtjatele soodsate starditingimuste loomine, ettevõtlusriskide vähendamise, konkurentsivõime tõstmise ning neile individuaalselt vajalike toetavate teenuste ning kaasaegse kvaliteetse töökeskkonna pakkumise kaudu. Sihtasutuse kaudu toimub nii Tallinna linna kui Eesti Vabariigi alustavat ettevõtlust toetavate programmide rakendamine.

Hetkel tegutseb Tallinnas kaks inkubaatorit: eksperimentaal- ja väiketootmisele orienteerunud Kopli inkubaator ja teenuste sektori arendamisele suunatud Ülemiste inkubaator. Avatud uste päevadel, mis toimuvad mõlemas inkubaatoris: 25. septembril 10.00-16.00 ja 02. oktoobril 10.00-16.00, on huvilistel võimalik saada täpsemat informatsiooni inkubaatorite tegevuse ja tingimuste kohta.

2009. aasta alguses avab uksed ka kolmas - Loomeinkubaator, kuhu oodatakse kandideerima ettevõtlikke loovisikuid, kes soovivad loomingulise tegevusega jätkata äriühinguna, kuid vajavad selleks ettevõtluskonsultantide nõu ja tuge ning toetavat keskkonda.

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on loodud Tallinna Linnavolikogu poolt 2006. aastal. Tänaseks on inkubaatori asukastaatus omistatud enam kui 40-le ettevõttele, kes on kokku loonud üle 150 töökoha. Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite keskkonda kasutavad hetkel 31 noort ettevõtet.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. September 2008, 15:28
Otsi:

Ava täpsem otsing