Tarbijakaitse hoiatab reisifirma LineCross eest

30. september 2008, 18:05

Tarbijakaitseamet hoiatab inimesi
reisiettevõtte LineCross OÜ eest, sest firma ei ole ärajäänud reiside eest
klientidele raha tagasi maksnud.

Tarbijakaitseameti poole on tänaseks pöördunud mitmeid inimesi, kes paluvad abi seoses reisiettevõtjale LineCross OÜ tasutud pakettreisi ärajäämisega ning LineCross OÜ-le makstud raha tagasisaamisega.

Ettevõtte LineCross OÜ omanik Rein Kalda lubas ärajäänud reiside eest raha tagastada hiljemalt 22. septembriks 2008. Käesolevaks hetkeks ei ole ametile teadaolevalt tarbijatele raha tagastatud, võib lugeda tarbijakaitseameti kodulehelt.

Tarbijakaitseamet saatis Rein Kaldale kirja ettepanekuga kohtuda 26. septembril, et selgitada tekkinud olukorra põhjuseid, kuid nimetatud kuupäeval kohtumist tarbijakaitseameti ja LineCross OÜ vahel ei toimunud. Tarbijakaitseameti esindajatel ei ole vaatamata korduvatele katsetele õnnestunud saada kontakti ühegi LineCross OÜ töötaja ega ka Rein Kaldaga isiklikult.

Tarbijakaitseametil on alust arvata, et kaupleja ei suuda täita oma kohust tarbijate ees ning seoses sellega palub tarbijakaitseamet kõiki tarbijaid, kes on tasunud LineCross OÜ-le reiside eest, teha ametile vastavasisuline avaldus.

Avaldus tuleb esitada koos koopiatega nõuet tõendavatest dokumentidest. Avaldusi saab esitada kuni 21. oktoober 2008 aadressil Kiriku 4, 15071, Tallinn või e-mailil info@consumer.ee. Tähtpäevaks esitamata nõuded ei kuulu hüvitamisele.

Olgugi et LineCross OÜ kodulehekülg (www.linecross.ee) on avatud ning pakkumised nähtaval, ei ole käesoleval hetkel enam võimalik sealt reisi broneerida ega osta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. September 2008, 18:05
Otsi:

Ava täpsem otsing