Silvia Viidik • 1. oktoober 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Suurkäibega hiilgas taas Eesti Telekom

Samuti kui üleeile tehti ka eile suurimat käivet Eesti Telekomi aktsiatega. Ja tehinguid jälle vähe - vaid 21, mis tõstis hinna üle 100 krooni piiri tervelt 1,59protsendilise muutusega.

Eesti analüütikud on ikka aeg-ajalt siin-seal sõna võtnud, et kui nad üldse kuhugi soovitaks investeerida, siis eelkõige telekomiaktsiatesse. Ja mitte vaid Eestis. Tundub, et viimasel kahel päeval on fondijuhid sõna pidanud ning hoogsalt aktsiapakke vahetama hakanud.

Viisaka, 5 miljoni kroonise käibe tegi ka Tallinna Vesi, kes äsja teatas hinnatõusust. Ju ootavad investorid nüüd hoolega, et ka ettevõtte kasumis (loodetavasti) kasvavad müügitulud kajastuvad.

Tallinna Vee aktsia hind tõusis mainitud liikumiste tagajärjel üsna vähe, 0,87 protsendi jagu, 162 kroonile ja 72 sendile. Ka tehingute arv jäi väikeseks ega ulatunud kümnenigi.

Võrdselt 4,5 miljoni kroonise käibe tegi Tallink Grupp, mille hind ei muutunud, ja Tallinna Kaubamaja alla pooleprotsendilise liikumisega plussi.

Kui eile tegi Norma kiireid üles-alla liikumisi, siis täna võttis tema rolli üle Trigon Property Development, kes algselt, olles päeva nõrgim tegija, sai mõne tunniga kõige suurimaks tõusjaks. Päeva lõpuks oli aktsia hind tõusnud 14,77 protsenti ja jõudis hinnani 15 krooni ja 80 senti. Käive siiski paljastas 40 000 eest väikesemahulisi tehinguid, mida oli päeva jooksul kokku vaid seitse.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt