Betoneks Ehitus taotles ise pankrotti

ÄP 08. oktoober 2008, 00:00

Pankrotiavalduse esitamise põhjusi ei soovinud ema- ega tütarettevõtte juhid eile kommenteerida, kirjutas venekeelne majandusuudiste portaal dv.ee.

Ametlike Teadaannete teatel võttis Harju maakohus 2. oktoobril vastu Betoneks Ehitus OÜ pankrotiavalduse, mille alusel algatati pankrotimenetlus. Kohus keelas Betoneks Ehitusel käsutada oma vara ilma pankrotihalduri eriloata.

Betoneks Ehituse juht Rain Airik keeldus olukorda kommenteerimast, mainides ainult, et see on seotud turul valitseva olukorraga. "Rohkem ei saa ma midagi öelda. Me peame olukorda arutama," selgitas Airik. "Ettevõtte juhtkond ei ole veel otsustanud, millist infot avalikustada." Samuti kinnitas Airik Krediidiinfo andmeid, et maksuvõlgnevusi ettevõttel praegu ei ole.

"Ettevõte ise esitas pankrotiavalduse. Selleks oli kolm põhjust, kuid nendest on volitatud teatama ainult ettevõtte esindajad," kommenteeris pankrotihaldur Sirje Tael.

Betoneks Ehituses töötab üle 30 inimese, ettevõtte ehitustööde käive mullu oli pea 120 miljonit krooni.

Kommentaare Betoneks ASi juhilt Rene Veigelilt saada ei õnnestunud. "Rene Veigel on väljas. Helistage 15 minuti pärast," teatas sekretär. Viie minuti pärast aga öeldi, et härra Veigel on kontorist lahkunud.

Betoon- ja raudbetoonkonstruktsioonide tootja Betoneks ASi tütarettevõte Betoneks Ehitus OÜ on ehitusturul edukalt tegutsenud aastast 2003.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:46

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing