Proact avas Eestis tütarfirma

Mariliis Pinn 20. oktoober 2008, 18:41

Oktoobris avas Skandinaavia suurim
andmehaldusfirma Proact Eestis tütarfirma, mis on spetsialiseerunud suurte
andmemahtude haldamisele ja turvalisele säilitamisele.

Proact Estonia pakub ettevõtetele konsultatsiooni- ja andmehaldusteenuseid ning arhiveerimissüsteeme ja -lahendusi, teatas firma.

„Olenevalt valdkonnast on kohustus andmeid hoida isegi kuni 30 aastat. See on kulukas ja väga keeruline protsess, mis moodustab ettevõtete IT-eelarvetest aina suurema osa,“ selgitas Proact Estonia AS juht Karel Kannel.

Kanneli sõnul nõustab Proact keskmisi ja suuri ettevõtteid, kuidas andmeid kõige turvalisemalt ja ratsionaalsemalt salvestada ning pakub terviklikke arhiveerimissüsteeme ja tugiteenuseid. „Võin julgelt kinnitada, et Proacti kätte usaldatud andmed püsivad turvaliselt muutumatutena aastakümneid,“ ütles Kannel.

Proacti tugevus võrreldes Eestis tegutsevate konkurentidega on tihe koostöö maailma juhtivate serveri- ja andmevarundusseadmete tootjatega nagu Hitachi, Sun Microsystems, EMC ja NetApp. Proacti professionaalsed konsultandid on kliendi jaoks kättesaadavad igal ajahetkel ning nad pakuvad asjatundlikku tuge komplekssele lahendusele alates juurutamisest ning lõpetades tark- ja riistvaraga.

”Proacti tugevuseks on Oracle andmebaasisüsteemide tundmine ning Symanteci andmehaldus-, varudus- ja arhiveerimislahenduste pakkumine klientidele,” ütles Kannel.

Erinevalt konkurentidest pakub Proact oma klientidele ka võimalust osta arhiveerimislahendusi mahupõhise teenusena. „Muutuvaid andmemahte arvestades on see kliendile väga soodus ja mugav,“ selgitas Kannel.

Proacti on oma strateegiliseks IT partneriks valinud sellised suurfirmad nagu Nokia, Sony Ericsson, TeliaSonera, Saab, Statoil, SEB, Swedbank, AstraZeneca jpt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. October 2008, 18:41
Otsi:

Ava täpsem otsing