Järvesalu: ma ei ole Estoniast mitte midagi koju tassinud

Kadri Paas 24. oktoober 2008, 00:00

"Minu teada algatas politsei uurimise anonüümsete kirjade ja internetikommentaaride tõttu," rääkis Järvesalu. "Eile otsiti mu kodu läbi. Pildistati üles muruniiduk, vaadati auto läbi… Ma ei ole kunagi midagi Estoniast koju tassinud! Midagi loomulikult ei leitud. Ma ei tea, mida leida loodetigi."

Järvesalu väitel teda politseis šantažeeriti. "Öeldi, et kui sa kõik ära räägid, siis me ei pea sind 48 tundi kinni. Rääkisin kõik ära, aga see ei lugenud midagi. Öeldi: "Sa valetad!""

Ta ei soovinud Äripäevale kommenteerida Pärnu Postimehes väidetut, et samal ajal, kui ehitati Estonia mais valminud uut basseinikompleksi, renoveeriti ka Järvesalu väidetava sõbranna majaosa.

"Fakt on see, et olen kellelegi jalgu jäänud ja sellest lähtuvalt nüüd uurimise all," märgib taastusravikeskuse kauaaegne juht. Kellele mees arvab end jalgu jäänud olevat, ta ei öelnud.

Järvesalu rääkis Raadio Pärnule, et ei soovi arestikambris istumise kogemust kellelegi. Nimelt jagas mees kongi arvatava tapjaga. Esmaspäeva hommikul pintsaku väel tööle läinud Järvesalu pidi esimesel ööl kambris külmetama.

Söögiks olla pakutud arestikambris Paradiisi restorani toite, kuid stress ja mure viisid mehe söögiisu. Sestap kaotas ta kehakaalust tervenisti paar kilo.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:47

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing