Volta: oleme töötajate arvu suurendanud

24. oktoober 2008, 12:36

AS Volta tegevjuhi Aivar Reiviku sõnul
läheb ettevõttel vaatamata majanduslangusele hästi, töötajaid koondatud pole,
pigem on arv suurenenud.

"Mehed metsast enam läbi ei löö! Meil läheb hästi, laiendame tootmist ja kasumid kosuvad," oli Reivik ettevõtte seisu keerulisemas majandusolukorras kommenteerides optimistlik.

Samuti pole Volta Reiviku sõnul töötajaid vähendanud, pigem 5-10% võrra suurendanud.

"Igasugused väiksemad tegijad asusid suure hurraaga tegutsema, ilma, et oleksid efektiivsusele tähelepanu pööranud. Meie teeme tasa ja targu," lausus ettevõtte juht.

Volta ja Merko ühistööna saab peagi valmiv Tallinki büroohoone innovatiivse valguslahenduse. "Investeeringu suurusjärk on 6-7 kohaline summa, kuid täpsemalt ma öelda ei saa," märkis Reivik.

AS Volta tegevusaladeks on elektrotehnika- ja elektroonikatööstus, masinaehitus ning allhange. LED valgustusega tegeletakse alates aastast 2006, tegevusalade paremaks eristamiseks ja esiletoomiseks loodi 2008. aasta alguses bränd Volta Lumen.

Septembri keskel otsustasid AS Volta omanikud vähendada ettevõtte aktsiakapitali 6 miljoni krooni võrra 4 miljoni kroonini. Möödunud aasta lõpus töötas ettevõttes alla 90 inimese. Möödunud aastal teenis ettevõte 58-miljonilise käibe juures 2,5 miljonit krooni kahjumit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. October 2008, 12:36
Otsi:

Ava täpsem otsing