Tampere: asi on vaid optiliselt segane

11. november 2008, 15:14

Arco Vara juhi Lembit Tampere sõnul ei
tekita tänane teade algatatud aktsiate tagasiostuprogramm lõpetada,
investorite seas segadust, sest tegemist oli vaid tehnilise vahepalaga.

„Pole nii, et eelmisel nädalal otsustasime ühtemoodi ja sel nädalal teistmoodi. See asi on vaid optiliselt segane. Investorid, kes jälgivad meie teateid tähelepanelikult, neile pole tegemist segase teatega,“ märkis Tampere, kelle sõnul investoritele segaseid signaale ei saadeta.

Arco Vara teatas täna börsile, et firma juhatus otsustas lõpetada 08.10.2008 alustatud omaaktsiate tagasiostuprogrammi. „See on äärmiselt tehniline vahepala, kuid me pidime ametlikult selle oktoobri alguse programmi ära lõpetama, et me saaksime uue eelmise nädala koosolekul kinnitatuga edasi minna,“ märkis.

Arco Vara otsustas 08.10.2008 algatatud programmi lõpetada, sest antud tagasiostuprogrammi tingimused ei võimaldanud omaaktsiaid tagasi osta hinnaga alla 5,0 krooni (0,32 eurot) aktsia kohta, selgitas Arco Vara otsuse tagamaid börsiteates.

Kuigi 06.11.2008 toimunud aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul anti Arco Vara-le õigus omandada omaaktsiaid minimaalse hinnaga 1/10 aktsia nimiväärtusest aktsia kohta, ei ole Arco Vara tänaseks otsustanud uut tagasiostuprogrammi alustada.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. November 2008, 16:47
Otsi:

Ava täpsem otsing