Merko kohtusse kaevanud eksjuht täpsustab hagi sisu

Kadrin Karner 12. november 2008, 00:00

Kuna kohtunik leidis, et hagi on esitatud Merko Grupi 18. veebruaril tehtud otsuse ühe punkti kohta, kuid Kikkas soovib hageda tervet otsust, seati täpsustuste esitamise kuupäevaks 2. detsember. Pärast kaebuse sisu täpsustamist saavad Merko Grupp ja E.L.L Kinnisvara täiendava tähtaja omapoolsete vastuste või vastuväidete esitamiseks.

Samuti jõudsid nii Kikkase esindaja kui ka Merko Grupi ja E.L.L Kinnisvara esindaja kokkuleppele, et edaspidi toimub kohtupidamine kirjalikult, mistõttu uut istungi aega ei määratud.

Merko Grupi ja E.L.L Kinnisvara esindajad taotlesid kohtunikult istungi kinniseks kuulutamist. Kikkase esindaja seda vajalikuks ei pidanud. Kohtunik otsustas istungit mitte kinniseks kuulutada. Pooled kinnitasid teineteisele, et menetluse ajal ajakirjandusele kommentaare ei anna.

Istungil jäi Kikkase esindaja esitatud hagile kindlaks ning kostjad Merko Grupp ja kolmas isik E.L.L Kinnisvara jäid kindlaks oma seisukohale, et mingit kahju Merko Grupi 18. veebruari otsus teha ei saanud. Samas rõhutas Merko esindaja, et vaidlustatud otsuse alusel aktsiaemissiooni ei korraldatud.

Merko Grupi nõukogu liige Teet Roopalu on aripaev.ee-le varem öelnud, et Merko Grupi juhatuse ettepanek korraldada aktsionäridele,proportsionaalselt uus emissioon, suurendamaks E.L.L. Kinnisvara likviidsust sel määral, et olla valmis reageerima ka võimalikele soodsatele kinnisvaraobjektide müügipakkumistele, mida on juhatuse arvates lähiaegadel oodata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:49

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing