Jehe: vaidluses on süü tavaliselt mõlemal poolel

26. november 2008, 19:28

Delfi nõukogu esimees Ville Jehe keeldus
Oliver Kruuda ja Indrek Rahumaa džentelaniks olemise küsimuses Salomoni
mängimast, kuna igas vaidluses on kaks poolt, kes peavad ise oma sotid selgeks
saama.

"Kas oli õige samm minna kohtusse või mitte, see oleneb sellest, kuidas pooled lepingus kokku on leppinud, kõik sõltub kokkuleppest, " ütles Jehe aripaev.ee tänasele päevaküsimusele vastates.

"Keeldun Solomoni mängimast ja kohut mõistmast ning arvan, et teistelgi, kes lepingu sõlmimise juures ei viibinud, poleks õigust seda teha.
Mis puudutab vaidlust, siis kui vaidlema minnakse, siis tavaliselt on süü mõlemal poolel, kasvõi inimlikus mõttes, vaidlus saab olla ainult kahepoolne," märkis Jehe.

Kalevi suuromanik Oliver Kruuda ütles eile, et Alta Capitali omanik ja juht Indrek Rahumaa rikkus 19. novembril esitatud hagiga Kaleviga sõlmitud džentelmenlikku kokkulepet, mille kohaselt pooled ei klaari võimalikke tehingust tulenevaid erimeelsusi kohtusaalis.

Vaidlus Kalevi ning Tere müügi üle on võtnud ootamatu pöörde, sest kohus arestis Oliver Kruuda suurosalusega Kalevi magusatootmise ning Tere piimakombinaadi varad. Aresti põhjuseks oli üle aasta Kalevi ostu proovinud Indrek Rahumaa juhitava Alta Capitali tütarfirma Alta Foodsi soov saada tagasi makstud 94 miljoni kroonist ettemakset.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. November 2008, 19:28
Otsi:

Ava täpsem otsing