Baltimaade börside infoedastusteenus liitub GlobeNewswire´iga

01. detsember 2008, 20:35

NASDAQ OMX Group teatas täna Põhja- ja
Baltimaade börside infoedastusteenuse Company News Service (CNS) ühendamisest
üleilmse kaubamärgiga GlobeNewswire.

Kahe infoedastusteenuse liitmine on osa NASDAQ OMX organisatsioonide integratsioonist, seisis Tallinna börsi teates.

Seniste süsteemide liitmisel tekkiv üleilmne infoedastusteenus aitab noteeritud ettevõtteid suhtlemisel meedia ja investoritega ning hinnatundliku teabe nõuetekohasel käsitsemisel ja edastamisel nii kohalikes keeltes kui rahvusvaheliselt.

"Põhja- ja Baltimaade infoedastusteenuse ühendamine GlobeNewswire’iga on samm NASDAQ OMX-i üleilmse mõju suurendamisel," kommenteeris NASDAQ OMX president Magnus Böcker. "Teenuste integratsiooni tulemusena saame emitentidele pakkuda innovatiivseid teenuseid ja kommunikatsioonitehnoloogiaid suhtlemiseks investorite, meedia ja teiste huvigruppidega kõige efektiivsemal ja läbipaistvamal viisil."

Põhjamaade infoedastusteenus - Company News Service (CNS) - võeti OMX börsidel kasutusele 2007. aasta veebruaris aitamaks börsil noteeritud ettevõtetel täita Euroopa Liidu Läbipaistvusdirektiivist tulenevaid kohustusi. Täna kasutab teenust 50% Põhja- ja Baltimaade börsidel noteeritud ettevõtetest.

GlobeNewswire ja CNS-i ühendamine toob mõlema teenuse kasutajatele juurde mitmesuguseid lisavõimalusi:

• Uus internetiaadress - www.globenewswire.com
• Laiaulatuslik jaotuskanalite võrk informatsiooni edastamiseks reaalajas ja samaaegselt erinevatele sihtrühmadele üle maailma
• Ainulaadne Põhjamaade kauplemissüsteemi teadete edastamise lahendus
• Teadete edastamine Euroopa finantsportaalidele DI.se, DGAP.de, Borsen.dk, FT.com, Nordnet, Avanza.se, Aktietips.com jne.
• Teadete edastamine otse uudisteagentuuridele TT, SIX, Direkt, Bloomberg, Reuters jne
• Ülemaailmne ja pidevalt uuenev meediaorganisatsioonide andmebaas, et jõuda ajakirjanike ja toimetajateni
• Ülemaailmne teadete edastamine rohkem kui 1 000 000 kutselisele investorile ja 500 000 erainvestorile
• Sünkroniseeritus Shareholder.com IR teenustega

CNS-i kasutajate jaoks jäävad teadete sisestamise protseduurid ja tugiteenus samaks.

GlobeNewswire on NASDAQ OMX gruppi kuuluv ettevõte, mis tegeleb infoedastusteenuste pakkumisega.

Taust:

NASDAQ OMX Group, Inc. on maailma suurim börsikontsern. Pakkudes kauplemise, börsitehnoloogiate ja noteeritud ettevõtetega seotud teenuseid kuuel mandril, oleme üle 3900 noteeritud ettevõttega maailma väärtpaberiturgude hulgas esikohal. NASDAQ OMX Group pakub kapitali kaasamise võimalusi üle kogu maailma, sealhulgas USA reguleeritud turult; Põhjamaade turult OMX Nordic Exchange, sealhulgas altrnatiivturult First North ja 144A PORTAL turult. Kaubelda on võimalik mitmesugustes varaklassides – aktsiad, derivatiivid, võlakirjad, toorained, struktureeritud tooted ja börsil kaubeldavad fondid.
NASDAQ OMX Group tehnoloogilised süsteemid on kasutusel enam kui 70 börsil, arveldusorganisatsioonis ja depositooriumis rohkem kui 50 riigis. OMX Nordic Exchange hõlmab NASDAQ OMX Group börse Helsingis, Kopenhaagenis, Stockholmis, Islandil, Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Lisainformatsioon NASDAQ OMX kohta: www.nasdaqomx.com.

GlobeNewswire, NASDAQ OMX gruppi kuuluv ettevõte, on üks maailma juhtivaid pressiteadete, fotode ja multimeedia edastamise teenuse pakkujaid. Kasutades kõige uuemaid kommunikatsioonitehnoloogiaid, võimaldab GlobeNewswire ulatuslik jaotusvõrk teadete edastamist reaalajas ja samaaegselt olulistele sihtrühmadele üle kogu maailma, sealhulgas päevalehtedele, veebipõhistele teenuste pakkujatele, andmebaasidele, erialaväljannetele, institutsionaalsetele ja erainvestoritele ning tarbijatele. Lisainformatsioon: www.globenewswire.com.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. December 2008, 20:35
Otsi:

Ava täpsem otsing