Üks küsimus: Kes on süüdi, et euroraha meile ei jõua?

ÄP 04. detsember 2008, 00:00

Toomas Aak, NCC Ehitus ASi juhatuse esimees
Süüdlasi on mitu, aga ühine nimetus võiks siiski olla valitsuse haldussuutlikkus.

Praegu oleks vaja euroraha kiiremas korras kasutusele võtta ja ma olen aru saanud, et mingisugune liikumine selles suunas ka käib. Aastateks 2007-2013 kasutamiseks mõeldud raha puhul on teada, et 2007. aastal oli rahakasutuse koha peal nullirida. Ma ei tea, kas olen õige inimene ütlema, kes see süüdi on, aga ministeeriumide rida on need programmid ette valmistada.

Heimar Lenk, teleajakirjanik, keskerakondlane
Süüdi on valitsus, peaminister. Kelle kompetentsi see siis kuulub!? Ega sellega opositsioon ei tegele, keegi ei kuula meie häält. Valitsuse esmaülesanne on rahastada riiki. Selle eest vastutab peaminister, loomulikult rahandusminister ka. Valitsusel ei ole tulevikuvisioone, euroraha on lastud õhku minna. Näen, et valitsus on siin väga aeglaselt ja mannetult töötanud.

Marika Merilai, kaupmeeste liidu tegevdirektor
Selleks, et euroraha siia jõuaks, tuleb neid taotleda ja projekte kirjutada. Äkki pole meil piisavalt häid ideid või projekte? Teisalt on mitmed majandusharud nendest projektidest välja jäetud juba Euroopa Liidu reeglitega, näiteks jahindus, jae- ja hulgikaubandus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing