Padar ei tahtnud Savisaare näärirõõmu rikkuda

30. detsember 2008, 14:43

Tallinna linnapea Edgar Savisaar ütles
tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil, et Tallinn on Eesti stabiilsuse
kandja. Rahandusminister Ivari Padar arvas seepeale, et ei taha Savisaare
näärirõõmu rikkuda ega uuel aastal kohalikke omavalitsusi tabavast kriisist
kõnelda.

Tallinna linnavalitsuse tänasel pressikonverentsil ütles linnapea Edgar Savisaar, et sel aastal oli Tallinn Eesti stabiilsuse kandja.

"Suutsime liigse kisa-kärata hakkama saada eelarve tegemisega ning võtsime vastu ka lisaeelarve. Usun, et kuni Tallinn vastu peab, võivad Eesti inimesed end rahulikult tunda," lisas Savisaar.

Valitsuse pressikonverentsil kõnelenud sotsist rahandusminister Ivari Padar märkis seepeale, et temal on väga hea meel, kui Tallinna linn end stabiilsena tunneb.

"Lõppude lõpuks on Tallinnas hõivatud üks kolmandik Eesti elanikest. Häid nääritervitusi ka Edgar Savisaarele! Aga järgmisel aastal, kui Tallinna linn on end rahanduspoliitilises mõttes väga selgelt ära positsioneerinud, siis tegelikult aasta annab siin seletust, kuidas asi tegelikult välja näeb. Ma ei taha siin küünlameeleolu ära rikkuda. Tervitusi Tallinna linnale!"

Tallinna järgmise aasta eelarve küünib 8,1 miljardi kroonini. Selle aastaga võrreldes kasvas eelarve kolme protsendi võrra. Lõppeva aasta eelarve kerkis tunamullusega võrreldes tervenisti 12 protsenti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. December 2008, 14:43
Otsi:

Ava täpsem otsing