Pärnus algasid nüüdismuusikapäevad

Signe Sillasoo 16. jaanuar 2009, 00:00

Eesti Arnold Schönbergi Ühingu korraldatud selleaastane nüüdismuusikafestival, mis on järjekorranumbrilt 16., toimub koostöös Academia Non Grata festivaliga In Graafika.

Kahte festivali läbivaks teemaks on sel aastal "Meeled ja meeletus". Lisaks arvukatele kontsertidele saab näha näitusi, kuulata loenguid ja diskussioone, vaadata etendusi ja osaleda töötubades.

Peale asjaarmastajate on üritusele oodatud ka koolinoored, kelle jaoks on festivaliprogrammis mitmeid põnevaid ettevõtmisi.

Alates 17. jaanuarist saab In Grafika raames tutvuda Pärnu kontserdimajas uuema graafikaga. Näitused avatakse festivali jooksul ka Agape keskuses, Pärnu Kunstihallis, Pärnu Linnagaleriis, Endlas, Pärnu Kolledžis ja mujal.

Peale Pärnu toimub üritusi mujalgi. Näiteks avatakse 23. jaanuaril Tartus Ferrodrumis näitus "In Graafika nüüd ka Tartus". Ilma ei jää ka Tõrva ja Tallinna publik, kellele pakutakse festivali viimastel päevadel võimalust tutvuda festivali käigus valmiva ühiskunstiteosega "Action kuubis II", mille loomist alustatakse Pärnu Vanalinna Põhikoolis 19. jaanuaril.

Tõrvas astutakse üles Tõrva kirik-kammersaalis, Tallinnas Kanuti Gildi saalis ja Niguliste kirikus. Samuti esinetakse "Action kuubis II-ga" Tartus Jaani kirikus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:59

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing