Eesti sai Soome turismimessil parima stendi tiitli

16. jaanuar 2009, 11:36

Eile Helsingis alanud turismimessil MATKA
2009 hindas žürii Eesti väljapanekut parima messistendi tiitliga.

Esmakordselt on Eesti väljapaneku kujunduses kasutatud kontseptsiooni "Eile nägin ma Eestimaad". Uue kontseptsiooni autor on Iir Hermeliin ning reklaamibüroo Tank, teostajaks Ekspodisaini AS.

"Väljapanek tunnistati parimaks ruumikasutuse, kontseptsiooni, stendi töise õhustiku, töökorralduse ning messiteemaga haakumise eest," ütles Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskuse direktor Tarmo Mutso. Helsingi selleaastase messi teema on "Vastutus ühise maailma eest".

Eesti messiboksis on loodud metsakeskkond, mis kutsub oma sõbraliku salapäraga inimesi Eestiga lähemalt tutvuma, lisaks pakuvad põnevust piiluaugud, läbi mille on võimalik kaeda Eesti elu erinevaid aspekte, teatas EAS. "Eesmärgiks oli luua keskkond, mis kannaks endas ideed – Eesti on väike, kuid siin leidub palju huvitavat ja erilist," iseloomustas Mutso.

EASi korraldatud väljapanekul osalevad lisaks turismiarenduskeskusele Meresuu Spa Hotell, restoranid Olde Hansa ja Clazz, Uniquestay Hotels, Kalev Spa ja Tervisekeskus, Radisson SAS hotell Tallinn, Läänemaa Turism, Lõuna-Eesti Turism, Tartumaa Turism, Põhja-Eesti Turism, Narva Linnavalitsus, Pärnu Linnavalitsus, Tallinna Ettevõtlusameti turismioskaond ja Eesti Maaturism.

Eesti osaleb Soome suurimal turismimessil igal aastal ning ühist väljapanekut Eesti kui reisisihi tutvustamiseks korraldab EASi turismiarenduskeskus. Eesti kui reisisihi tuntuse suurendamise programmi kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Helsingis toimuv mess Matka 2009 on avatud pühapäevani. Eelmisel aastal külastas messi 85 000 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. January 2009, 11:36
Otsi:

Ava täpsem otsing